anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja - Parametry

Sentinel-S1
#10 Popularyzator#

Witam,

 

Mam pytanie za 10 punktow do moderatorów, możecie mi wyjaśnić jakim cudem wasz system przepuszcza mozliwość dodania 2 producentow do jednego produktu ? 
Dla jasności poprawny producent to Better Way, ktoś sobie elegancko nie dość że dodał do produktu innego producenta to jeszcze z niemedycznego produktu zrobił medyczny na 8% VAT 🙂 
parametry.jpg

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Czy możesz wskazać, o który produkt chodzi? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#10 Popularyzator#

Oferta została już zamknieta,  po wieluu moich internewencjach:
https://allegro.pl/oferta/przescieradlo-podklad-kosmetyczny-80x210-czarny-10szt-15865736704

Jesli sie da prosilbym zeby odlaczyc ja od mojego EANu zeby przypadkiej jakichs zbednych ocen nie zlapala. 

No i dalej ponawiam zapytanie jak to mozliwe ze w jednej ofercie podanych jest dwoch producentow ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Oferta została odłączona od produktu.

Potwierdzam, że zawarte w niej informacje wprowadzały w błąd potencjalnych kupujących.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#10 Popularyzator#

A możecie to gdzies dalej popchnać żeby takich cyrków nie było ? 
Przeciez to wbrew jakiejkolwiek logice zeby w ogole byla opcja dodania kolejnego producenta. 
Sama zasada korzystania z kodów EAN temu zaprzecza przeciez 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 wiem, że temat katalogu produktów w Allegro jest złożony. Jednak produktyzacja to jeden z naszych kluczowych projektów, który rozwijamy od 2019 roku. Ma to zwiększyć opcję sprzedaży na Waszych kontach, a także zachęcić kupujących do częstszych zakupów. Niestety wielu klientów rezygnuje z zakupów ze względu na problem z wyborem najlepszej oferty. Chcemy pomóc w szybszym dotarciu do danego przedmiotu grupując od razu wszystkie oferty, które go oferują. Regularnie badamy oferty na Allegro, by upewnić się, czy pasuje do nich produkt z katalogu lub czy możemy go stworzyć. Opieramy się w większości o te same dane, jak przy wystawianiu czy edycji - czyli głównie parametry. Jestem też świadoma tego, że zdarzają się błędy, nad którymi wciąż trwają prace. Jeśli oferta jest połączona z błędnym produktem w katalogu lub w samym produkcie jest niepoprawna nazwa, to zgłaszajcie nam to przez ten formularz: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty. Jeśli zdarzy się sytuacja, że macie ponosić jakiekolwiek konsekwencje, to piszcie bezpośrednio przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a0f7ce34-c6f6-43e6-af7d-ad39bacce619&subjectId=517305f2-5.... Będziemy razem działać 👍

 

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów