anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja vs Producenci vol 538

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

Opinie o produktyzacji chyba każdy ma już wyrobioną, nie działa i patrząc na rozwój sytuacji na przestrzeni czasu stawiam teze że działać nie będzie, przynajmniej nie jak należy... 

Do sprawy, jestem producentem produktów jednorazowych z włóknin, włóknina jak większość materiałów rózni sie przede wszystkich technologią produkcji oraz co najważniejsze gramatura materiału. 
Od pierszego dnia w ofercie wszystkie moje produkty stoja na swoich właściwych i co ważniejsze osobnych EANach, każdy użyty kolor, każda gramatura ma swój osobny kod EAN bo to są RÓŻNE produkty, pomimo że wyglądaja podobnie różnica w gramaturze między 15g/m2 a 30g/m2 to jakby malucha przy porshe postawić. 

I tu wkracza allegro całe na pomarańczowo które wie lepiej niż producent co jest co i wspaniałomyslnie łączy 3 moje różne produkty w jeden. Zabieg w swojej istocie wspaniałomyślnie pozbawiający mnie większosci wypracowanych ocen i generujący totalne brednie dla postronnego kupującego, który jest bombardowany opiniami w przedziale  od  "za cienka" po "extra gruba"... do tego zamyka częsci moich aukcji bo przeciez mozna miec tylko 5 produktów na danym EANie. 

Niech mi ktoś mądry wyjaśni jaki jest sens produktyzacji w obrębie której produkty w danej kategorii są pozycjonowane i sprawdzane w ramach 2-3 parametrów ? 


W tym momencie mamy do czynienia z jakąs parodia, to tak jakby pod jeden EAN wrzucic Poloneza i Ferrari a decydujacy mialby byc fakt ze oba sa czerwone i maja po 4 koła... 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Cześć, podaj proszę informację, których produktów dotyczy ta sprawa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

https://allegro.pl/oferta/peleryna-fryzjerska-z-wlokniny-150x100-10szt-9769245647
https://allegro.pl/oferta/peleryna-fryzjerska-jednorazowa-z-wlokniny-150x100-9414392925?fromVariant=...
https://allegro.pl/oferta/pelerynki-fryzjerskie-jednorazowe-150x100-cienkie-10184537286?fromVariant=...

od góry 30g/m2, 20g/m2 i 15g/m2, 
15 z 20 została połączona już jakis czas temu raz z wami walczyłem ponad miesiąc, za drugim razem juz mi sie nie chciało, a teraz do tego dołaczyliscie jeszcze 30... 

Chciałbym zeby każdy produkt stał ponownie osobno. Nie na 2 tygodnie jak ostatnio :< 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Dziękuję, zajmę się tą sprawą i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

Tak jakby czekam... 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Zgłosiłam tę sytuację do odpowiedniego zespołu i kiedy tylko sprawa zostanie rozwiązana, to wrócę do Ciebie z odpowiedzią. Proszę o chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

Tak tylko się przypominam 🙂 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Dziękuję za przypomnienie, już wczoraj ponagliłam tę sprawę, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

Hej ho, Hej ho juz prawie 3 tygodnie minełoooo 🙂 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 zdaję sobie sprawę i z całego serca Cię przepraszam, że tak długo to trwa, ale dodaliśmy już parametr gramatura, teraz czekamy jeszcze na rozłączenie tych produktów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Jeszcze raz bardzo przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedź. Edytowaliśmy zakresy parametrów i uzupełniliśmy prawidłowe gramatury, już powinno być ok. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów