anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program prowizja nawet 0,5 %

fonex_pl
#10 Popularyzator#

Taki research trochę zrobię z ciekawości...

Bierzecie udział w tym programie? Bo według mnie, maksymalne ceny produktów w arkuszu kalkulacyjnym są trochę śmieszne. Przeanalizowałem kilkanaście pozycji z różnej branży i okazuje się, że biorąc udział w tym programie, otrzymuje się marżę na poziomie 1-2 zł na produkcie. A gdzie tu doliczać jeszcze koszta pakowania produktu, czasu pakowania.... U was też Allegro chce, żebyście za darmo paczuchy przerzucali w tym programie?

___________________________________________________________
FONEX - monitoring, alarmy, domofony i wideodomofony
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ejczbi
#12 Orędownik#

Z produktów, które mamy w ofercie przewinął się przez te listy dosłownie 1 taki produkt. Cena zaproponowana przez Allegro była 1zł wyższa od naszej ceny zakupu, a mamy maksymalny rabat na ten produkt u wyłącznego dystrybutora marki na PL.

oznacz moderatorów

HapekPL
#7 Wielbiciel#

I tylko tyle? Jedna osoba tylko bierze udział? Też byłem ciekaw tematu, ale widzę, że słaba aktywność.

oznacz moderatorów

Pascon
#9 Pomysłodawca#

My czasami braliśmy udział, ale zniechęcał nas długi czas na zatwierdzenie aukcji do programu, wcześniej lista produktów obowiązywała tydzień a 2-3 dni czekaliśmy na zatwierdzenie aukcji. A jak coś poszło nie tak i reklamowaliśmy odrzucenie to już zupełnie porażka. Kilka razy pisaliśmy do allegro, poprawili czas zatwierdzania. Później wydłużyli czas obowiązywania promocji/listy, więc to lepiej. Ale jakoś na początku było więcej "naszych" produktów, później przez ubogą listę i czasochłonność procesu odpuściliśmy i obecnie nie korzystamy.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Taka sama ściema, jak rządowy niski CIT dla małych firm

oznacz moderatorów