anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja Dodaj rabaty dla firm i odbierz pakiet wyróżnień

planeta_kabli
#11 Animator#

Nie otrzymałem kwalifikacji do programu, ponieważ rzekomo nie spełniłme warunku stawek VAT. 

Jako że zmieniałem je poprzez funkcję edycji wielu ofert ustawione powinny być wszyskie zgodnie z moją dyspozycją. 

Czuję się w tej sytuacji pokrzywodzny. 

Czy ktoś miał podobą sytuację ?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli Promocja kierowana jest do użytkowników Allegro, którzy na dzień 30.07.2023 roku spełnili określone warunki. Jeżeli w tym okresie zmieniałeś oferty, edytowałeś je, to nie spełniłeś warunków.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Oferty edytowałem w dniu aktywacji czyli przed 30 07 2023 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli A jaką drogą otrzymałeś informację, że nie kwalifikujesz się do programu? Ponieważ promocyjna zniżka została aktywowana przez Ciebie na koncie w dniu 01.08.2023 (rano)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Pytałem na czacie, kiedy mogę spodziewać się wyróżnień, i doastałem maila że się nie kwalifikuję. 

Spełniłem warunki w dniu przystąpienia do programu, ustawiając stawki VAT poprzez zaznaczenie wszyskich ofert i zmieniając VAT oraz ustanawiajac odpowiednią liczbę ofert z rabatami. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli Rozumiem, ale z moich informacji wynika, że aktywowałeś promocyjne zniżki 1 sierpnia. Sprawdzisz to tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/centrum-znizek/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Dodaj Rabaty dla firm i odbierz pakiet Wyróżnień!

Dodaj Rabaty dla firm na Allegro Business za co otrzymasz pakiet 100 Wyróżnień

Wygasła14 sie 2023, 23:59

WYKORZYSTANY
 
_____________________

czyli aktywowałem w terminie, i spełniłem warunki w dniu aktywacji. 

Nie rozumiem w czym rzecz .
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli Jeżeli aktywowałeś zniżki, odebrałeś wyróżnienia, to znaczy, że załapałeś się na promocję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

No właśnie nie odebrałem.. 😞 Bo rzekomo nie spełniłem warunków ale ja je spełniłem. Możesz to sprawdzić ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli  Już to sprawdziłam. Skoro aktywowałeś zniżki w ramach promocji 1 sierpnia, to oznacza, że spełniłeś warunki. Zniżki musiałeś aktywować samodzielnie, ponieważ nikt inny nie mógł tego zrobić. Sam przed chwilą wysłałeś informację z Centrum Zniżek, że pakiet wygasł 14 sierpnia, zatem ta informacja była widoczna na Twoim koncie.

Zachęcam Cię do obserwowania zakładki Centrum Zniżek, gdzie pojawią się nowe promocje, z których będziesz mógł skorzystać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów