anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja na wyróżnienie ogłoszenia

klasykstore
#7 Wielbiciel#

Czy teraz w listopadzie jest jakaś promocja na wyróżnienie ogłoszeń? Bo miałam promocje na ogłoszeniach i od około tygodnia są już normalne ceny za wyróżnienie. Pytanie, czy jest promocja obecnie, a jeśli tak, to dlaczego u mnie jest niewidoczna i nie mogę z niej skorzystać? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@klasykstore Dowiem się i wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@klasykstore Na grudzień mamy jedną promocję:

"Sprzedaj bez opłat w kategoriach: Dziecko-Zabawki oraz Sport i Turystyka-Sporty zimowe". Promocja będzie obowiązywać od 1.12 godz. 12:00 do 15.12 godz. 23:59. Do promocji zakwalifikują się użytkownicy, którzy spełnią poniższe warunki:

  • konta zwykłe
  • użytkownicy, którzy w okresie od 1.08.2023 r. do 28.11.2023 r. wystawili przynajmniej jedno Ogłoszenie z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszenie z opcją licytacji na Allegro Lokalnie w kategorii Dziecko lub Sport i Turystyka
  • lub w okresie od 1.08.2023 r. do 28.11.2023 r. kupili przynajmniej jeden przedmiot na Allegro lub Allegro Lokalnie w kategorii Dziecko lub Sport i TurystykaAby sprzedawać bez opłat należy:
  • w pierwszej kolejności aktywować zniżkę, która jest widoczna w zakładce: Moje Allegro > Sprzedaż > Finanse > [Centrum Zniżek](https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/centrum-znizek)
    po aktywacji wystawić oferty w kategoriach objętych promocją przez formularz Allegro Lokalnie lub aplikację Allegro Lokalnie
  • w przypadku sprzedaży takiego ogłoszenia do 15.12 nie zostanie pobrana opłata od sprzedaży. W przypadku sprzedaży takiego ogłoszenia po 15.12 opłata zostanie naliczona zgodnie z cennikiem.
  • Regulamin znajdziesz pod linkiem: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-D73PgWaLmCg
   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów