anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja Zawalcz o 200 Wyróżnień!

Ingoria
#7 Wielbiciel#

Hej hej 

Czy ktoś z Was może mi wytłumaczyć jak działa ta promocja? Czytam ten regulamin chyba z 5 raz i ciągle nie go nie rozumiem. 

Punkt 5. Promocja adresowana jest do Użytkowników Allegro, którzy na dzień 9 grudnia 2020 roku (dalej: „Termin startowy”) spełnili łącznie poniższe warunki:

Czyli ja miałem mieć aktywowaną odroczoną płatność na dzień 9 grudnia? czy jak? 

Z góry dzięki za podpowiedź. 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ingoria Gdzie widzisz informację o tej promocji? Możesz tu wkleić link do regulaminu? Niestety nie mogę go zlokalizować.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ingoria
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Ingoria Warunki są jasno określone;

c) zostały zaakceptowane warunki usługi Odroczona płatności dla Firm określone w Regulaminie Allegro „Odroczona płatność dla Firm”,

d) została wydana pozytywna decyzja przez Dostawcę w ramach usługi Odroczona płatność dla Firm na korzystanie z usługi przez Użytkownika jako Sprzedającego, ale usługa nie została aktywowana na dzień Terminu startowego.

oznacz moderatorów

Ingoria
#7 Wielbiciel#

No gdzie są jasne? sorry ale ja nie rozumiem tego regulaminu i nie mam zielonego pojęcia jak z tego skorzystać. 

W ogóle nie rozumiem co oznacza punkt 9 

Promocja adresowana jest do Użytkowników Allegro, którzy na dzień 9 grudnia 2020 roku (dalej: „Termin startowy”) spełnili łącznie poniższe warunki:

c) zostały zaakceptowane warunki usługi Odroczona płatności dla Firm określone w Regulaminie Allegro „Odroczona płatność dla Firm”,

bo wychodzi z tego że na dzień 9 powinna być aktywowana usługa odroczona płatność tak? dobrze rozumiem?

Bo jeżeli tak to dali promocje z której nie da się skorzystać ponieważ można było ją aktywować od 11.12 czyli po terminie punktu c 

Oliśnijcie mnie jak czegoś nie rozumiem 😄 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ingoria Dziękuję 🙂

"Czyli ja miałem mieć aktywowaną odroczoną płatność na dzień 9 grudnia? czy jak?"

- Nie. 9 grudnia 2020 musiały być zaakceptowane warunki usługi Odroczona płatności dla Firm określone w Regulaminie Allegro „Odroczona płatność dla Firm” i wydana pozytywna decyzja przez Dostawcę w ramach usługi Odroczona płatność dla Firm. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ingoria
#7 Wielbiciel#

Czyli wychodzi na to że ten kto nie miał włączonej usługi odroczona płatność na dzień 9.12 nie może skorzystać z tej promocji? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ten, kto nie miał aktywowanej usługi na dzień 9 grudnia może skorzystać.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@IngoriaWedług mnie ten pkt 5 oznacza dzień w którym zaczyna się ta promocja czyli od 9 grudnia 2020. Jednak nie podałeś co dalej pisze 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Ingoria
#7 Wielbiciel#

Regulamin poniżej: 

https://allegro.pl/regulaminy/aktywuj-odroczona-platnosc-dla-firm-i-otrzymaj-pakiet-wyroznien-o-wart...

Generalnie chodzi o to jak z tego skorzystać czy najpierw włączyć tą promocję w centrum zniżek a potem usługę odroczona płatność czy na odwrót. 😄 Uwielbiam regulaminy allegro 😛 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Ingoria Wpierw to sprawdź czy zostały spełnione wszystkie warunki z pkt 5 potem 6  gdyż one w moim rozumieniu kwalifikują Cię do tej promocji lub nie, czyli jeśli nie spełniasz to nie dla Ciebie ta cała promocja

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów