anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promowanie ofert

La-Promocja
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich problem polega na tym ,ze od jakiegoś czasu zacząłem promować więcej ofert na allegro 3.9zl za dzień kwota zbiera się nie mała a jak chce znaleźć swój produkt na allegro to go  nie widać albo musze bardzo się postarać by ta ofertę znaleźć  i tu też  moje pytanie czy też tak macie ,że nie możecie znaleźć swoich wyróżnionych ofert za bagatela 3.90zl dziennie 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@La-Promocja Wskaż proszę ofertę, o którą chodzi. Zweryfikuję to. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

La-Promocja
#7 Wielbiciel#

Tu nie chodzi tylko o jedna aukcje a o wiele innych czuje się oszukany ,bo jak możecie naliczać mi prowizje za każdy dzień kodzie ja tych ofert nie widzę tylko jak zaznaczę ze z Opolskiego 

14215152720

14215091423

14215070708

14215062485

oznacz moderatorów

La-Promocja
#7 Wielbiciel#

Oferty nie są praktycznie widoczne widać to po ilości odwiedzających 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@La-Promocja Dziękuję. Napisz proszę jeszcze, po jakich frazach wyszukujesz wskazane oferty, a najlepiej linki do konkretnych wyszukiwań. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

La-Promocja
#7 Wielbiciel#

Witam ,wpisuje dokładnie to co w tytule mojej aukcji bądźmy normalni przecież to nie ja mam wyszukiwać swoich przedmiotów tylko potencjalni klienci jeśli wpisując w wyszukiwarkę Allegro aukcja nie jest widoczna nawet wtedy kiedy sortując aukcje od najniższej to jak klient ma widzieć ten przedmiot a biorąc pod uwagę ze wyróżniam aukcje swoich przedmiotów oczekuje ze będą łatwo widoczne ,już nie mówię ze na pierwszej stronie 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@La-Promocja gdybym ja szukał słuchawek, od razu ustawiałbym filtr na NOWE, chociaż ja nie robię zakupów na allegro bo jestem zbyt oszczędny. 

oznacz moderatorów

La-Promocja
#7 Wielbiciel#

Pewnie tez tak bym robił ale ustawiam filtr pod siebie i tez ich nie widać 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@La-Promocja  zajrzałem na oferte 14215091423  i powiem tak

 

Jakbym miał kupic za 140zł produkt uzywany z miesięczna gwarancją( ich ceny zaczynają sie od 40 zł) to trzy pozycje niżej mam za 180 zł produkt nowy z gwarancją 24 mies

 

Być może to jest przyczyna . Relatywnie wysoka cena w stosunku do produktu i do cen rynkowych. Patrzyłem tylko na ten jeden produkt wiec nie wiem jak masz w innych lecz ja osobiście także bym nie oglądał tego produktu za 140 zł bo albo bym kupił ten za 40-50 zł ( jeśłi chciałbym używany) albo nowy za 180 zł

oznacz moderatorów

La-Promocja
#7 Wielbiciel#

Nie chodzi o to ,że się  nie sprzedają chodzi o to ze aukcji nie widać 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@La-Promocja  ja wpisując w wyszukiwarke "sluchawki  xiaomi" bez problemu je znalazłem na dwudziestym którymś miejscu wsód promowanych ofert na dole pierwszej strony

oznacz moderatorów

La-Promocja
#7 Wielbiciel#

tez teraz sprawdziłem i są wczoraj ich nie było pewnie Pani moderator coś pomogła dziękuje 

oznacz moderatorów