anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prosze o pomoc jak wprowadzic nazwe w pole kodu ean

CeglanaSciana
#7 Wielbiciel#

Witam.

Bardzo proszę o pomoc ,jak wprowadzić aby wyswietlała  mi sie nazwa przy produktach  w polu EAN.
jak w zalączniku " Kod produktu: STARA CEGŁA CEMENTOWA BRĄZOWA 0,5 m2 "Bez nazwy-3.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kasacjaosiek
#9 Pomysłodawca#

ja poprosze o podanie ean do majtki damskie uzywane

oznacz moderatorów

marky_20
#9 Pomysłodawca#

Wprowadź nazwę w pole nazwa, a EAN w pole EAN. Nie rozumeim problemu. Wystawiasz ręcznie czy przez program. Jak ręcznie to musisz patrzeć gdzie wprowadzasz dane. Jak przez program to sprawdź czy dobrze masz sparowane parametry.

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@CeglanaSciana  ten opis musisz wprowadzić w pole "Kod produktu", a nie "kod EAN". Tylko w różnych kategoriach, są różne dodatkowe pola. 

Endrju
oznacz moderatorów

CeglanaSciana
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi  czy jest mozliwośc wpisanie w pole Ean tekstu  tak jak na zdjeciu powyzej , czy nalezy poprostu miec oficjanlnie nadane kody  i na podstawie kodu generuje sie nazwa danego towaru wyswietlana w polu ean?

oznacz moderatorów

bartekignacyk
#9 Pomysłodawca#

Na zdjęciu powyżej ten tekst jest wpisany w polu 'kod produktu' a nie w polu 'EAN'. Przecież wyraźnie jest to widoczne. W pole EAN możesz wpisać tylko cyfry i nie ma innej opcji.

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@CeglanaSciana  Z tego co wiem, to w pole kode EAN można wpisać tylko cyfry. Tekst ze zdjęcia, które załczyłeś jest wpisany w pole: "Kod produktu"

Endrju
oznacz moderatorów

kasacjaosiek
#9 Pomysłodawca#

ean nei ma dla towarów uzywanych a -60 pkt przy ss jest zawsze 

oznacz moderatorów