anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobieranie opłat za przesyłkę

pulkownik66
#19 Nestor#

@AtomicList0 Do kogo miała by być skierowana ta skarga?

Najwyższy od 1939 jest na urlopie.

Odpowiedz
Ładowanie...

Pobieranie opłat za przesyłkę

mwmonety
#20 Guru#

@AtomicList0 Wszystko to jest według allegro dla dobra klienta który jest panem i jemu należy chylić czoła ,jeśli jesteś oburzony jako klient to skargi kieruj do tych którzy to dla twojego dobra zrobili jeśli sprzedajesz to masz gorzej bo płacisz podatki ,prowizje zwykłe i za wysyłki wysyłasz,pakujesz,dostarczasz do punktów za swoje .

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Pobieranie opłat za przesyłkę

eerem
#2 Obserwator#

Może nie do końca.

https://www.money.pl/gospodarka/allegro-pod-lupa-uokik-byly-skargi-sprawdzamy-czy-dziala-uczciwie-65...

Prowizje, kombinacje, dziwnie się to zbiega z giełdowym startem. Nawet w tym filmie pada taka informacja.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Pobieranie opłat za przesyłkę

sunrise0809
#9 Pomysłodawca#

Ja nawet na telewizje 🤣

Odpowiedz
Ładowanie...

Prowizja od produktu i wysyłki

Cezslaw1
#8 Zapaleniec#

Pytam się czy to uczciwe praktyki potrącanie prowizji od ceny produktu +koszt wysyłki w sytuacji gdy klient zamawia więcej niż jeden przedmiot i dla każdego wybiera formularz wpłaty i dostawy? Od razu naliczacie prowizję, a klient potem wrzuca wszystko do jednego koszyka i wybiera dla tego koszyka opcję wysyłki. W moim przypadku klient kupił 4 przedmioty za łączna cenę 21 zł. Allegro od razu naliczyło prowizję 6, 31 zł. Potem klient wybrał jedną opłatę wysyłki 13, 80 zł. 21+13,80 =34,80 zł. Od tej kwoty 15 (sic!)% prowizji to 5,22 zł. 6,31 - 5,22  daje 1,09 zł dodatkowo naliczone na niekorzyść sprzedawcy. Zastanawiam się czy w tej sytuacji naliczanie prowizji od kosztów wysyłki jest w ogóle zgodne z prawem jeśli możliwe jest w takim systemie oszukiwanie sprzedawców. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Prowizja od kosztów dostawy - opinie

datom4
#11 Animator#

a umysłowe ćwierćwałki allegrowe miały nadzieję, że to obniży koszt wysyłki - jakim trzeba być ułomnym w matematyce aby mieć takie nadzieje? ostatnie pomysły allegrowe to pokaz niczym niepohamowanej pazerności - typowa chamówa

Odpowiedz
Ładowanie...

sunrise0809
#9 Pomysłodawca#

Super trafione w sedno, to panowie z długimi wiadomo co 😂

Odpowiedz
Ładowanie...

SanexHurtowBHP
#10 Popularyzator#

za Smarta ktoś musi płacić będziemy płacili my kwotę w 100% kolejne podwyżki to kwestia czasu .Sam rezygnuje ze sprzedaży drobnych rzeczy to się nie opłaca prowizja od transporty dobija drobnice .Podkreślam ze sprzedaż przedmiotu za 1zł to 25% prowizji dla allegro  do tego dochodzą prowizje za transport dzisiaj miedzy 18- 23godziną  70% mojej sprzedaży jest po stracie jeszcze muszę do tego dopłacić czemu bo większość sprzedaży to kwoty 19-25 zł .

Odpowiedz
Ładowanie...

sunrise0809
#9 Pomysłodawca#

Przy grach do komputera między 19 a 25 zł właśnie nie zmieniała się prowizja, a nie wiedziałem, to lepiej dać za 25 niż mniej. A w innych rzeczach np. Bielizna, spodnie to zmienia się prowizja przy każdych podniesieniu nawet 10 - 20 groszy. I czemu to tak jest, przy wystawianiu od 1 zł też straciłem i dopłacałem do tego i do pakowania. Ale choć pozytyw był zawsze. Choć i tak ich nie mam większość bo już znikły, a inne jeszcze za stare Allegro.

Odpowiedz
Ładowanie...