anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Prowizja od kosztu przesyłki - może to coś zmieni.

#10 Popularyzator#

Co za bzdury i kretynizmy Pan wypisuje ? !!!!!

A może niech Pan zaproponuje np prowizję 25%  lub 50% bo to w sumie dla Pana żadna różnica. 

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Nic to nie zmieni i tak będzie jak chcą ale szukam teraz alternatywy do Allegro 😞

Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Też jestem za zniesieniem prowizji od sprzedaży za przesyłkę !!!

Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Podpisujemy się 🙂 

Odpowiedz
Ładowanie...

#8 Zapaleniec#

Allegro się robi beznadziejne

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Podpisuje się. 

Odpowiedz
Ładowanie...

#12 Orędownik#

Ja również się pod tym podpisuję... Pobieranie prowizji od kosztów wysyłki to skandal...

_______
Kamila
Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Popieram.

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Nic to nie zmieni ale już zainteresowały się tym media i politycy 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Popieram

Odpowiedz
Ładowanie...

#8 Zapaleniec#

Towar 6,80 zł = smart 8,99 zł = prowizja 3,56 zł.

Prowizja ponad 50% bo na wysyłce nie zarabiam ani grosza. Powinny być jakieś widełki "zwolnienia" z prowizji allegro od przesyłki, bo tak to po prostu szkoda naszej pracy i przerzucania kasy.

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

I jeszcze ta ocena za koszty wysyłki przez kupującego co ja mam do kosztów ustalonych przez Allegro /:))) Dość zabawne jak traktuje Nas Allegro 🙂 ale czytałem w sieci że ktoś proponuje zdjąć wszystkie oferty na jeden dzień Czy to już bunt?:) czy żart sieciowy  ?

Odpowiedz
Ładowanie...

#15 Entuzjasta#

Wiemy, że klient chce jak najtaniej, ale niestety allegro nie rozumie, że niektórzy nie wyślą paczki kurierskiej za 8zł. Nie każdy jest w stanie pokryć gabaryty do 30zł tylko po to, żeby klient miał "za darmo".

Z tego co widzę, sporo sprzedawców handluje w kategoriach 10-15+% prowizji, a spora część sprzętu po prostu nie zmieści się w paczkomacie albo ktoś nie wybierze placówki pocztowej na smart i bierze kuriera. Kurierzy nie kosztują 5 zł. Sprzedawcy zmuszeni są ściągać koszt wysyłki na własną kieszeń tylko po to, żeby kupujący kupił tanio, a za tym i tak najprawdopodobniej idzie podwyżka na towarze. I tak już po sprzętach widzę, że w sklepach stacjonarnych mogę kupić taniej niż na allegro 👎

@vogueshop_pl  nie zapominaj, że jak ktoś wybierze w smarcie kuriera Pocztex lub DPD (jeżeli udostępniasz, ja to wywaliłem), to płacisz dodatkowo stałe 3,99zł

Jakie jest tłumaczenie?

- Róbcie zestawy i twórzcie oferty tak, żeby kupujący dorzucali więcej do koszyka

- Zakupy po 1-5zł graniczą z cudem 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

#12 Orędownik#

Kiedyś wchodziło się na allegro i było wiadome że tutaj jest najtaniej, teraz ciężko znaleźć produkt który z kosztem wysyłki będzie taniej niż w stacjonarnym lub innym sklepie...

Chyba nie o takie "dobro" klienta chodziło... ale allegro obudzi się pewnego dnia z ręką w nocniku za swoją chciwość..

Odpowiedz
Ładowanie...

#12 Orędownik#

@prezento-grzes  ano kiedyś do tego dojdzie, żarloczność żabojadów nie zna granic, ale bociany lubią zjadać żaby.

Odpowiedz
Ładowanie...

#3 Debiutant#

To jest jakiś żart ze strony Allegro Sprzedający nie mają żadnych już praw i jeszcze maja płacić prowizję od niezarobionych pieniędzy to jest bezprawne. Ja jako osoba fizyczna wyciągająca szpargały z domu nie mam możliwości skorzystania ze Smart wysyłka kosztuje kurierem 15,80 więc ja muszę zapłacić za kuriera  i jeszcze dołożyć do sprzedaży prowizję od pieniędzy których nie zarobiłem do każdej aukcji 10% To nie jest prowizja od sprzedaży tylko dopłata do wysyłki. Już teraz sprzedający nic nie może kupujący może nie zapłacić za aukcję ja muszę czekać tydzień aż allegro rozliczy płatność wystąpić o zwrot prowizji i dopiero ponownie wystawić przedmiot na aukcje Kupujący nie ma żadnej sankcji za licytacje i niewpłacenie pieniędzy, tylko kupujący ma możliwość otworzenia sprawy w Allegro, tylko kupujący może wystawić komentarz, tylko kupujący może robić co chce - nie płacić i nie ma sankcji a to my płacimy Allegro i bez nas Allegro nie zarobi jedyne wyjście to zbojkotować Allegro na miesiąc wtedy coś się może zmieni Żaden portal nie nalicza prowizji od kosztów wysyłki **piiip**, AliEkspres itd TYLKO Allegro i żaden nie gnębi tak sprzedających jak Allegro - co my tu jeszcze robimy?

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Zaraz ci to usuną :))) I tyle po prostu pisać gdzie możecie jest tyle instytucji Unijnych  mediów ,polityków prawicy i lewicy :)))  Krzyczie może w siedzibie właściciela  w Londynie was usłyszą upsss zapomniałem oni poza unią 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

#10 Popularyzator#

co wy chcecie od tych **piiip**ów z Allegro myślenia  ?

klient kupuje u mnie towar za 41 zł nie ma wykupionego Smarta więc wlicza sie w ta kwote 8,99 zł czyli ja za niego płacę karę czyli ja jestem temu winny ze nie ma Smarta

przy pobraniu i przedpłacie  wszytkie paczki  praktycznie 30-45 złotych dopłacam do nich 

w odpwiedzi na takie pytania odpwiadają ze było to wszytko analizowane przez specjalistów i to sie opłaca 

żaden kupujacy nie wie o tym ze od 1 czerwca będzie płacił prowizje za transport kurierem 

który dolicza sobie Allegro A MY DOLICZYMY DO TRANSPORTU 

dlaczego Allegro nie poinformuje o tym kupujacych ? 

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Co mają do powiedzenia specjaliści którym płaci wiadomo kto ?:)))

Choremu tłumaczy lekarz -Pan zapłaci 300 nie 250 jak ostatnio  dla mnie ......bo specjaliści twierdzą że jak Ja zarobię więcej to będzie Pan O WIELE zdrowszy 🙂 Taka mała histeeeeriaaaaaaa:))) w sumie wszystko to zabawne

Odpowiedz
Ładowanie...

#8 Zapaleniec#

Ja już na swoim koncie głównym usunąłem nieco tańszych przedmiotów, podwyższyłem ceny tańszych przedmiotów...

Zawsze wkurzali mnie sprzedawcy, którzy zawyżają koszty przesyłki ale teraz zakładam kolejne konto dla książek poniżej 40zł i pójdę w tą stronę by wliczyć prowizję w koszty dostawy - tak wiem, to konto nie będzie mieć szansy na 'Super Sprzedawcę' czy nawet SMART ale przynajmniej ceny produktów będą atrakcyjne a niektórym kupującym zależy tylko na tym.

Allegro, macie to co chcieliście - sprzedawcy zamiast zmniejszać cenę dostawy będą ją podwyższać, a zamiast skupiać się na najlepszej obsłudze będą kombinować jak podwyższyć ceny przesyłek by nie tracić...

Odpowiedz
Ładowanie...