anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Prowizja od kosztu przesyłki - może to coś zmieni.

AptekaNatolinska
#12 Orędownik#

@prezento-grzes  ano kiedyś do tego dojdzie, żarloczność żabojadów nie zna granic, ale bociany lubią zjadać żaby.

Odpowiedz
Ładowanie...

szrek76
#3 Debiutant#

To jest jakiś żart ze strony Allegro Sprzedający nie mają żadnych już praw i jeszcze maja płacić prowizję od niezarobionych pieniędzy to jest bezprawne. Ja jako osoba fizyczna wyciągająca szpargały z domu nie mam możliwości skorzystania ze Smart wysyłka kosztuje kurierem 15,80 więc ja muszę zapłacić za kuriera  i jeszcze dołożyć do sprzedaży prowizję od pieniędzy których nie zarobiłem do każdej aukcji 10% To nie jest prowizja od sprzedaży tylko dopłata do wysyłki. Już teraz sprzedający nic nie może kupujący może nie zapłacić za aukcję ja muszę czekać tydzień aż allegro rozliczy płatność wystąpić o zwrot prowizji i dopiero ponownie wystawić przedmiot na aukcje Kupujący nie ma żadnej sankcji za licytacje i niewpłacenie pieniędzy, tylko kupujący ma możliwość otworzenia sprawy w Allegro, tylko kupujący może wystawić komentarz, tylko kupujący może robić co chce - nie płacić i nie ma sankcji a to my płacimy Allegro i bez nas Allegro nie zarobi jedyne wyjście to zbojkotować Allegro na miesiąc wtedy coś się może zmieni Żaden portal nie nalicza prowizji od kosztów wysyłki **piiip**, AliEkspres itd TYLKO Allegro i żaden nie gnębi tak sprzedających jak Allegro - co my tu jeszcze robimy?

Odpowiedz
Ładowanie...

prezento-grzes
#9 Pomysłodawca#

Zaraz ci to usuną :))) I tyle po prostu pisać gdzie możecie jest tyle instytucji Unijnych  mediów ,polityków prawicy i lewicy :)))  Krzyczie może w siedzibie właściciela  w Londynie was usłyszą upsss zapomniałem oni poza unią 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

SanexHurtowBHP
#10 Popularyzator#

co wy chcecie od tych **piiip**ów z Allegro myślenia  ?

klient kupuje u mnie towar za 41 zł nie ma wykupionego Smarta więc wlicza sie w ta kwote 8,99 zł czyli ja za niego płacę karę czyli ja jestem temu winny ze nie ma Smarta

przy pobraniu i przedpłacie  wszytkie paczki  praktycznie 30-45 złotych dopłacam do nich 

w odpwiedzi na takie pytania odpwiadają ze było to wszytko analizowane przez specjalistów i to sie opłaca 

żaden kupujacy nie wie o tym ze od 1 czerwca będzie płacił prowizje za transport kurierem 

który dolicza sobie Allegro A MY DOLICZYMY DO TRANSPORTU 

dlaczego Allegro nie poinformuje o tym kupujacych ? 

Odpowiedz
Ładowanie...

prezento-grzes
#9 Pomysłodawca#

Co mają do powiedzenia specjaliści którym płaci wiadomo kto ?:)))

Choremu tłumaczy lekarz -Pan zapłaci 300 nie 250 jak ostatnio  dla mnie ......bo specjaliści twierdzą że jak Ja zarobię więcej to będzie Pan O WIELE zdrowszy 🙂 Taka mała histeeeeriaaaaaaa:))) w sumie wszystko to zabawne

Odpowiedz
Ładowanie...

DMpanel
#8 Zapaleniec#

Moja propozycja dla sprzedających:

Nie płaćcie faktur dla Allegro. Po kilku miesiącach takiego bojkotu, może wytrzeźwieją.

Allegro blokuje wysyłanie identycznych wiadomości do wielu użytkowników!

Właśnie się przekonałem. Nie pozwolą nam się skrzyknąć.

Odpowiedz
Ładowanie...

DMpanel
#8 Zapaleniec#

Moja propozycja dla sprzedających:

Nie płaćcie faktur dla Allegro. Po kilku miesiącach takiego bojkotu, może wytrzeźwieją.

Allegro blokuje wysyłanie identycznych wiadomości do wielu użytkowników! (za każdym razem muszę coś modyfikować)

Właśnie się przekonałem. Nie pozwolą nam się skrzyknąć.

Plus jeszcze wiecznie wpieprzający się bot.

Chyba zablokują mi konto :).

Odpowiedz
Ładowanie...

psalm18_pl
#8 Zapaleniec#

Ja już na swoim koncie głównym usunąłem nieco tańszych przedmiotów, podwyższyłem ceny tańszych przedmiotów...

Zawsze wkurzali mnie sprzedawcy, którzy zawyżają koszty przesyłki ale teraz zakładam kolejne konto dla książek poniżej 40zł i pójdę w tą stronę by wliczyć prowizję w koszty dostawy - tak wiem, to konto nie będzie mieć szansy na 'Super Sprzedawcę' czy nawet SMART ale przynajmniej ceny produktów będą atrakcyjne a niektórym kupującym zależy tylko na tym.

Allegro, macie to co chcieliście - sprzedawcy zamiast zmniejszać cenę dostawy będą ją podwyższać, a zamiast skupiać się na najlepszej obsłudze będą kombinować jak podwyższyć ceny przesyłek by nie tracić...

Odpowiedz
Ładowanie...

DarkStoorM
#16 Inspirator#

@psalm18_pl  Wiesz, to działa troszkę inaczej, kupujący większą wagę przywiązują do kosztów dostawy.

Co wygląda bardziej atrakcyjnie (zakładając, że pierwszy raz widzisz ten produkt, bez porównywarki):

• książka 25zł + 15zł kurier
  • książka 30zł + 10zł kurier

Cena ta sama, ale tańsza dostawa to od razu plus

Odpowiedz
Ładowanie...

polska6-pl
#11 Animator#

jeszcze "lepiej" wygląda książka 35zł + 5zł kurier

a "najlepiej" wygląda książka 40zł + 0zł kurier

tymczasem w sieci kupisz TAKĄ SAMĄ książkę za 18 zł + 8 zł kurier

lub 18 zl + kilka innych z przesyłką 0 zł

tak więc wypisywanie takich "biznesowych" głupot mija się z celem

Odpowiedz
Ładowanie...

DarkStoorM
#16 Inspirator#

Najlepiej to wygląda wszystko za darmo, wtedy mi nie ucinają gwiazdek, a ja nie zarabiam, do tego klient zadowolony  🙂

Może do tego allegro zmierza

Odpowiedz
Ładowanie...

filipek1975
#2 Obserwator#

Popieram z czystym sumieniem

Odpowiedz
Ładowanie...

ogrodnictwo54
#2 Obserwator#

Popieram nie wysyłam przez smart tylko przez firmę kurierską która jako jedyna zgodziła się na wysyłkę a nie ma jej w ofercie allegro w moim przypadku roślin i pobierają przez to opłatę tak jak wystawiam na aukcjach jestem stratna .

W związku z tym dopłacam do kuriera nie licząc już że muszę mieć specjalne kartony zamawiane do wysyłki roślin.

Widzę że jeszcze trochę i nie będzie opłacało się nam wystawiać na aukcjach towaru

Prowizje w moim wypadku są naprawdę kosmiczne.

prowizja od sprzedaży + prowizja od oferty wyróżnionej przesada

np. roślin sprzedałam za 100 zł. a z tego 18 zł na prowizje + 12 zł karton i jeszcze dopłata do kuriera

Odpowiedz
Ładowanie...