anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużony czas dostawy dla niektórych przewoźników

MAMY ROZWIĄZANIE!
Puzelek_pl
#9 Pomysłodawca#

Czyli położyliście wszystkich co wysyłają pocztą polską i dpd. Wysyłam rzeczywiście w 24 godziny i odbiór w punkcie pp za 15 dni a kurier dpd za 9. Wytłumaczcie ten przypał bo pacjent z waszej infolinii tłumaczył, że to wynika z raportów, któe otrzymujecie od przewoźników. Tłumaczenie dość mętne.

oznacz moderatorów
199 ODPOWIEDZI 199
oliwka78
#8 Zapaleniec#

Podałam niezależne linki różnych artykułów z prasy - odnośnie tego wydłużenia - zostały usunięte

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

Ale chyba allegro nie do końca się poddało bo ich oficjalny sklep wysyła....uwaga.....na jutro....ciekawe jak to możliwe.....oni wysyłają na jutro, a moją paczkę kurier inpostu dostarcza piechotą chyba bo idzie 8 dni.....

oznacz moderatorów
wwfautoczesci
#8 Zapaleniec#

Twój komentarz zapewne usuną tak jak mój.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@RED A gdzie zmyśliłem coś nie pisząc o faktach? > o kalendarzu czy o przymusie odpowiadania tak, a nie inaczej > czy o tym, że moje dane są wzięte z sufitu > a może o zmianie  z 9 dni na 15 w ciągu kilku godzin > kara za dyskusje z śnieżkiem?

oznacz moderatorów
OptimumCreation
#10 Popularyzator#

tak właśnie wygląda wysyłka 8 dni 🙂

DPD 8 dni.png

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@OptimumCreation Kurier DPD co mi przywozi towar, mówił że mają od poniedziałku padakę, o 13 miał pusty samochód a w InPoście paczki leżą dzień na sortowni bo nie ogarniają, kurier co odbiera paczki mówił wczoraj że już 3 razy zjeżdżali na sortownie z pełnym busem 😞

Przyjęta w Sortowni.

Przesyłka czeka na przesiadkę do miasta docelowego. W Sortowni Głównej zatrzymuje się na chwilę większość przesyłek InPost. W supernowoczesnym magazynie sortowanych jest nawet milion przesyłek dziennie!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

Dołączam się !

Sprzedaż umarła.

Atmosfera we firmie tragiczna.

Nerwowość wzrosła 300%

Klienci dzwonią i pytają o co chodzi ! ... Przynajmniej przez telefon można użyć odpowiednich słów.

Nawet odbiór osobisty ustawiony na jutro [ ha haaa haaaaa ]

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@niklnie bronię allegro bo wedle mnie nie powinni wcale pokazywać czasu dostawy bo nie są w stanie tego zagwarantować, ale jak czytam posty "czemu mi się nie wyświetla skoro przeważnie nadaję w ten sam dzień czasem następny, mam ustawione dwa dni" jak allegro ma wyliczyć wam dostawę na jurto lub sobotę skoro nadajecie cześć paczek następnego dnia ?

Byłą informacja 7 listopada 2023 r. jak się przygotować i że trzeba ustawić godzinę wysyłki tego samego dnia i tak nadawać co by można było łatwo policzyć że paczka dojdzie przed świętami 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@nikl coś mi tu nie pasi ? 

Przecież jedna paczka opóźniona nie wpływa na utratę godziny granicznej, musisz mieć 95 % więc na 100 paczek możesz dać ciała z 5 paczkami a piszesz że "podołanie takiej ilości paczek" więc przypuszczam że nie wysyłacie 2 paczek dziennie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
nikl
#14 Krzewiciel#

@brakestop To jest najbardziej bolesne. Moja żona cały dzień płacze po tym co nam zrobiło Allegro jako prezent Świąteczny. Nie liczą się z ludźmi. My po prostu kochamy tą pracę i ten cały wysiłek Świąteczny, podołanie takiej ilości wysyłek w terminie sprawia nam ogromną radość. A oni to wszystko zniszczyli. Najsmutniejsze Święta w firmie od 22 lat na Allegro. A zrobili nam to tylko dlatego że 7 grudnia deszcz zalał skaner paczkomatu i paczka poszła minimalnie później. To było pretekstem żeby oszukać terminy o wiele dni i wyłączyć nam sprzedaż w najważniejszym dniu. Nie mam słów.

oznacz moderatorów
RebelTshirt
#8 Zapaleniec#

wczoraj mielismy dostawe tego samego dnia, wyswietlala sie tez dzisiaj do godziny granicznej, wszystko nadalismy, mamy 95% wysylek w terminie, o co chodzi ?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

O wałek allegro który wywalił sprzedaż większości sprzedawców w kosmos przed świętami niby taki niecelowy błąd algorytmu którego osa np nie ma. Dziś był post o tym jakie w teorii trzeba spełnić warunki by mieć dostawę przed świętami 

oznacz moderatorów
RebelTshirt
#8 Zapaleniec#

no czytam wlasnie,  niby dzisiaj nam do 14 pokazywalo dostawe przed swietami, ale od polnocy mimo ze pojawla sie informacja o godzinach granicznych to dostawa po swietach (a nadalismy wszystko co do sztuki z dzisiaj)

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

To jest dramat i tylko lawina zgloszen do uokiku powinna poleciec 

oznacz moderatorów
RebelTshirt
#8 Zapaleniec#

możesz wkleić link do tej informacji o warunkach? bo sie zasanawiam czy to to samo co czytałem ;>

 

oznacz moderatorów
RebelTshirt
#8 Zapaleniec#

RebelTshirt_1-1703205358112.png

 

zeby bylo smieszniej co 5 min pokazuje sie co innego, raz dostarczymy w sobotę, raz w czwartek  co za cyrk ;d

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

grzebią naprawiają rydlem

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

tu coś jest ale to jedna z moderatorek w odpowiedzi w poście walnęła taki elaborat długi pt warunki dostawy przed świętami https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zamowienia-z-22-grudnia-twoi-kupujacy-moga-dostac-jeszcze-przed...

oznacz moderatorów
MZAC35
#7 Wielbiciel#

Dlaczego mam wydłużoną dostawę przez ALLEGRO - 8 dni, wysyłam praktycznie tego samego dnia, ewentualnie na drugi dzień.

W zakładce statystyk dostawy sprawdziłem i jest to : 

dostawa na następny dzień -11%,  2dni-64%,  3dni-25% 
więc o co chodzi z tym wydłużonym, nieprawdziwym terminem dostawy, nadmienię tutaj, że jest on bardzo niekorzystny ponieważ klienci widząc to rezygnują z zakupu aukcji, proszę o odpowiedź,

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MZAC35 Zgodnie z zapowiedziami, obecnie wyświetlamy informację o dostawie przed świętami wyłącznie dla ofert, w których wyświetlamy godzinę wysyłki tego samego dnia. Link do aktualności znajdziesz tutaj

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów