anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedsprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
eveeanime
#12 Orędownik#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Pytanie dotyczy oferty w przedsprzedaży.Chcę wystawić taką ofertę i chcę ustawić,że sprzedaż od 17 stycznia.W dotychczasowych ofertach mam wysyłkę w ciągu 3 dni.czy tutaj w ofercie przedsprzedażowej ten czas sią automatycznie wydłuży?  czy powinienem wpisać w polu wysyłki 13 dni?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
xyz96
#21 Demiurg#

@eveeanime Czas nie wydłuży się automatycznie. W ofercie musisz podać czas wysyłki; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/przedmioty-w-przedsprz...

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

czy w opisie aukcji  tam gdzie opisuję przedmiot   mogę wyraźnie napisać,że przedmiot w przedsprzedaży i że sprzedaż zacznie się od 17 stycznia?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, napisz to w zakładce Dostawa. 

Informację o przedsprzedaży zaznaczysz w formularzu wystawiania, podczas wystawiania oferty. W części Dostawa i płatność zaznacz opcję przedmiot jest w przedsprzedaży lub z innego powodu wysyłka zacznie się we wskazanym terminie: i wskaż datę wysyłki.

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

Zezwalamy na przedsprzedaż, jeśli możesz dokładnie określić termin wysyłki przedmiotu. Taka informacja musi znaleźć się w opisie oferty.

W opisie oferty należy wyraźnie zaznaczyć, że ma ona formę przedsprzedaży i określić termin wysyłki przedmiotu. Wszelkie manipulacje tymi informacjami (nieczytelne podanie, ukrycie) są niedozwolone.

 

Nie rozumiem    dla mnie opis oferty to to  co opisuję o produkcie.Myślę że warto na poczatku napisać "Produkt w przedsprzedaży "   wiem z doświadczenia ,że ludzie nie zagladają do zakładek.  Jesli będzie takie info na poczatku  to zajrzą wtedy do zakładki.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie. Opis oferty to cała oferta. W opisie przedmiotu nie można pisać o wysyłce, tylko o przedmiocie. O wysyłce można pisać w zakładce Dostawa. 

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

ok  mogę napisać że:" przedmiot w przedsprzedaży"?  bez info o dacie wysyłki?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

NIE. 

Informację o przedsprzedaży zaznaczysz w formularzu wystawiania, podczas wystawiania oferty. W części Dostawa i płatność zaznacz opcję przedmiot jest w przedsprzedaży lub z innego powodu wysyłka zacznie się we wskazanym terminie: i wskaż datę wysyłki.

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

ok  dzięki wielkie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

eveeanime no niby możesz tylko..... kto to przeczyta ???

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

Mogę  czy nie mogę  ????Przeczyta  ten kto bedzie chciał kupić i zobaczy od razu że przedmiot  w przedsprzedaży

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W opisie przedmiotu możesz pisać tylko o przedmiocie. W zwykłych ofertach, poza przedsprzedażą, też w opisie przedmiotu nie możesz podawać czasu wysyłki itp, tylko opisywać towar. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

eveeanimemało kto przeczyta , klieci w 80% kupują na podstawie tytułu oferty i miniaturki , mało kogo interesuje co jest dalej .... szkoda czasu na czytanie ... w końcu mam darmowy zwrot ..😁

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

😁😁 niepotrzebny sarkazm:))) chodzi o to aby mi nie zdjęli aukcji 😁🤣

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Powiem Ci tak - to jest "śliska" sprawa.

Oficjalny Sklep Allegro też miał kiedyś taka aukcję - były problemy, ale sprawa została "zamieciona pod dywan". Takie mają możliwości.

Wystaw ofertę, wprowadź wszystkie parametry, dodatkowo w opisie napisz i dokładnie wytłumacz czas dostawy i wysyłki - żeby klient był dokładnie poinformowany. Potem sprawdź sobie aukcję, z innego konta, co ci się wyświetla, jakie masz opcje i czasy wysyłki i dostawy.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

śliska  to mało powiedziane...portal widmo   żadnych konkretów    ...ostatni raz 😁

oznacz moderatorów