anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy 24

MAMY ROZWIĄZANIE!
PHUNaszDom
#7 Wielbiciel#

Brak wypłaty z przelewy 24 mimo aktywacji konta. Przelew do aktywacji był robiony 2tyg temu i cisza

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

Jak poprawnie aktywowane to trzeba kliknąć wypłać 🙂

Jak wisi napisać do allegro, Czy dane w drugim kroku wypełnione lub skan dowodu przesłany ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
surducik
#8 Zapaleniec#

Jak długo trwają przelewy wczoraj zrobiłem przelew z allegro na swoje konto pieniądze zeszły ale na moim koncie ich nie ma. le trwa taki przelew

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@surducik Środki są przekazywane na konto do końca następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
surducik
#8 Zapaleniec#

Jak nie mam ich na swoim koncie to jak mam wysłać zakupiony towar .Ktoś kto kupił jest przez to wstrzymywany . Czy to jest ok.

oznacz moderatorów
surducik
#8 Zapaleniec#

Czyli mam czekać do końca następnego dnia. Super działa ta nasza elektronizacja w czasie niby rzeczywistym

oznacz moderatorów
surducik
#8 Zapaleniec#

Cierpi na tym kupujący i sprzedający.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@surducik Gdy otrzymujesz potwierdzenie, że wpłata została zaksięgowana na Twoim saldzie w Allegro Finanse, możesz wysyłać przedmiot kupującemu. Nie musisz czekać aż środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie bankowym. To już wyłącznie Twoja decyzja.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
surducik
#8 Zapaleniec#

Pieniądze jak są na moim koncie to są moje mogę nimi dysponować i to wtedy jest pewnie a nie jak są u jakiegoś pośrednika  To tak jak bym Panu napisał na kartce nasz pan sto złotych .Masz i co z tego to tyko kartka a nie jesz w ręce  I proszę nie pisać głupot w dzisiejszych czasach tak długo mogą trwać przelewy  Wiadomo że chodzi o brot gotówki 

oznacz moderatorów