anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24 nadal zablokowane mimo przesłanego skanu dowodu i aktualizacji konta bankowego

MAMY ROZWIĄZANIE!
babylonian
#8 Zapaleniec#

Witam. Niestety nie mogę dokonać wypłat z mojego konta mimo aktualizacji nowego numeru konta bankowego przez przelew 1pln oraz przesłaniu skanu dokumentu tożsamości. Proszę o interwencje w sprawie zablokowanego konta. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
br.
#21 Demiurg#

@babylonian  Dzisiaj to chyba dzień wolny, niedziela dziś jest.

Nie zauważyłeś? A może ja się mylę ???

oznacz moderatorów
babylonian
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem tej odpowiedzi... Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, ze jest dziś niedziela ale czas weryfikacji mojego konta jest zdecydowanie dłużysz niż 5 dni , dlatego pisze tutaj z prośbą o pomoc., 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@babylonian  To dobrze że zaczynasz  opisywać problem, do na pewno  ułatwi pomoc.

Przy okazji pamiętaj że liczą się dni robocze, więc nie pięć a prawdopodobnie trzy dni.

To jeszcze nie tak dużo, jeśli to Przelewy 24 to potrwa jeszcze kilka dni..

ps. no tak, zgadnąłem, Przelewy24, jest w tytule.. niestety  🤕

oznacz moderatorów
babylonian
#8 Zapaleniec#

Czy mogę poprosić o pomoc administratorów w mojej sprawie @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ ? Proszę o kontakt z Przelewy24. Jak długo mam czekać na aktywację konta? Przesyłałem skan dokumentu i aktywowałem konto przez przelew 1pln.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@babylonian Przelew z 2023-03-03 został odrzucony i widzę, że dzisiaj został wykonany ponowny przelew. Musisz teraz poczekać do 5 dni roboczych na weryfikację. 

Jeśli robiłeś przelew w poprzednim tygodniu, to prześlij nam proszę jego potwierdzenie (https://allegro.pl/pomoc/kontakt), bo nie widzimy tego w systemie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
babylonian
#8 Zapaleniec#

Rozmawiałem dziś z Przelewy24. Nie dostali aktualizacji mojego konta z Allegro, które zostało zaktualizowane na prawidłowe po drugim przelewie 7 marca. Nie mogę czekać kolejnych 5 dni roboczych i proszę natychmiast odblokować dostęp do wypłacenia mojej gotówki.

oznacz moderatorów
babylonian
#8 Zapaleniec#

Po interwencji Przelewy24 zostaly aktywowane. Dziekuje!

oznacz moderatorów