anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przenesienie przez Allegro ofert z prawidłowej kategorii do błędnej

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Moze Wy mi pomozecie, bo pisanie z Waszymi pracownikami wymaga albo skonczenia specjalnej szkoly, albo znacznego ograniczenia inteligentnego myslenia

 

https://allegro.pl/uzytkownik/accadia/komiksy-superbohaterowie-261370

 

dlaczego ponad 160 ofert zostalo przesniesionch z kategorii komiksow obcojezycznych (kazda oferta w opisie ma czytelnie zaznaczone, ze jest to oryginalny komiks USA) do kategorii komiksow superbohaterskich (ktora zawiera same komiksy w jezyku polskim), na dodatek otrzymanie upomnienia

na pytanie Waszego pracownika otrzymalem odpowiedz typu MASŁO MAŚLANE, typu: oferty zostały przeniesione, poniewaz produkt zostal przeniesiony... gdzie wszystkie moje przeniesione produkty sa pojedyczne i nikt innych ich nie sprzedaje

no i najwazniejsze - nie mam zamiaru naprawiac Waszych bledow i **piiip**zielac cudzej pracy - i zgodnie z zaleceniami przeslac linki do wszystkich ofert i opisac gdzie powinny sie znajdowac

panujecie nad tym coraz wiekszym balaganem, czy nadal schizofrenicznie sie upieracie, ze jest to najlepsze co potrafiliscie stworzyc i jest zbawieniem wszystkich dotychczasowych problemow?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@accadia przykro mi, ale nie jestem w stanie udzielić innej odpowiedzi, niż Doradczyni, z którą pisałeś. Aby przekazać zgłoszenie i prośbę o zmianę kategorii potrzebujemy: numer oferty / obecna kategoria ( pełna ścieżka )  / nowa kategoria ( pełna ścieżka ) / kod EAN produktu. 
Bez tych informacji nie jesteśmy w stanie przekazać takiego zgłoszenia, rozumiem, że to dla Ciebie frustrujące, a także czasochłonne, jednak pomimo chęci, nie jestem w stanie ułatwić dla Ciebie tego procesu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Ja ostatnio chciałem wznowić ofertę książki wydanej AD 2022 i okazało się, że nie mogę, bo mam ją w złej kategorii. Zebrał się zespół ekspertów allegro i stwierdził, że ta pozycja (przypominam - wydana kilka miesięcy temu) winna się znaleźć w kategorii antykwariat, bo tam bardziej pasuje. Szczerze - ich cyrk, ich małpy, ja mam to w *****, nie będę za darmo cudzej roboty robił. Chcą mieć burdel w katalogu, niech mają. 

oznacz moderatorów