anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przepisanie konta na żonę

Marek_Lis1
#7 Wielbiciel#

Przesłałem wniosek o przepisanie konta na żonę i już 2 razy został odrzucony. Z maila który otrzymałem nic nie wynika. Wygląda jakby allegro widziało wniosek o zmianę stanu cywilnego. 

Poniżej scren, proszę o pomoc jak mam to robić. 

Marek_Lis1_0-1680009281317.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

A jakie to konto?zwykle czy firmowe?

oznacz moderatorów

Marek_Lis1
#7 Wielbiciel#
Zwykłe
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A nie możesz dopisać? Obrazka nie widzimy, musi zatwierdzić moderacja, dopisujesz małżonka tu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta

oznacz moderatorów

Marek_Lis1
#7 Wielbiciel#

Dopisałem, jednak to nie pozwala mi na aktywację wypłat na konto żony, Allegro odrzuca weryfikację danych ze wzgljędu na niezgodność właściciela konta z zdanymi właściciela konta na allegro 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Lis1 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Lis1 Uzyskałam potwierdzenie, że do Twojego konta Allegro są dopisane dane kobiety i przelew weryfikacyjny został wykonany z rachunku należącego do kobiety, jednak dane wskazują na to, że są to dwie różne osoby. Dlatego weryfikacja nie może zakończyć się pozytywnie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Marek_Lis1
#7 Wielbiciel#

Tak przelew był z konta żony, ale proszę mi odpowiedzieć jak w temacie jak przepisać konto allegro na żonę składałem 3 razy wniosek o przepisanie i za każdym razem jes odrzucany z niezrozumiałym uzasadnieniem. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Lis1 Jeśli przelew był wykonany z konta żony, to inna kobieta jest dopisana w danych Twojego konta Allegro. Pewnie dlatego nie może ona stać się właścicielką. O szczegóły możesz dopytać tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów