anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki Allegro DPD - Nie dodają się automatycznie numery przesyłek w Zamówieniach

MAMY ROZWIĄZANIE!
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

 

Godzinę temu przez Allegro wygenerowałem 3 paczki Allegro DPD, do teraz nie dodały się numery przesyłek w Zamówieniach 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Mamy dokładnie to samo. Numery przesyłek DPD zawsze dodają się później, niż InPostu (kilka minut), jednak dziś minęło już kilka godzin i numerów brak. Zawsze ta sama przeglądarka i ta sama strona online DPD.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci @ZumiSklep poproszę o informację, czy problem wciąż występuje? Sprawdziłam i widzę numery przesyłek Allegro Kurier DPD nadanych przez Was dzisiaj. Jeśli problem wciąż występuje podajcie proszę numer zamówienia, któremu nadaliście numer przesyłki i nie widać go w Zamówieniach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Problem nadal występuje, np. w zamówieniu nr 3ba88065-cb9f-11ec-98bd-5dd2d4ff52ab. Pozostałe uzupełnialiśmy ręcznie. 100% dzisiejszych zamówień z dostawą DPD nie uzupełniło się automatycznie, także na drugim naszym koncie i na 2 zaprzyjaźnionych.

 
oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@la_nika numery po dwóch godzinach uzupełniłem ręcznie mając jeszcze paczki przy sobie

 

Czy problem występuje nadal? Nie wiem gdyż później nie wpadały zamienia przez Allegro Kurier DPD 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci @ZumiSklep dziękuję za informację. Dowiaduję się skąd te problemy. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
SmA-Tonsil
#9 Pomysłodawca#

Także wszystkie numery przesyłek dodawaliśmy dzisiaj ,,ręcznie"

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci @SmA-Tonsil @ZumiSklep otrzymałam odpowiedź, że numery przesyłek dodają się automatycznie dopiero po ich zeskanowaniu przez kuriera, dlatego nie widać ich od razu. Zespół Wysyłam z Allegro pracuje już nad tym, aby działo się to od razu po nadaniu. 

AKTUALIZACJA 19.05.2022 14:00
Problem został rozwiązany. Numer przesyłki jest dodawany automatycznie po wygenerowaniu etykiety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
SEBAMARKT
#7 Wielbiciel#

Nigdy nie korzystaliśmy z Wysyłam z Allegro, zawsze nadajemy paczki przez DPD Online. Do dzisiaj numery przesyłek dodawały się po kilku/kilkunastu minutach ze statusem "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana".

oznacz moderatorów