anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywany czas dostawy

AlePiesio
#13 Ambasador#

Jak to możliwe że ustawiam 3 dni robocze czas wysyłki a na moich aukcjach pokazuje odbiór w paczkomacie we wtorek oraz na zielono informacje na liście ofert że dostawa we wtorek. Po to ustawiam 3 dni żeby wysłać przesyłki w środę a nie jutro w poniedziałek... 

 

Przy innych formach dostawy np poczta polska pokazuje prawidłowo uwzględniając 3 dni na wysyłkę ale paczkomaty oczywiście nie. A później pretensje że przecież napisał Pan dostawa we wtorek a ja dopiero w środę wyśle paczki zgodnie z moim zadeklarowanym czasem wysyłki 3 dni.

 

Pewnie zaraz pracownik allegro napisze że przecież to jest tylko przewidywany czas dostawy wyliczony na podstawie moich innych wysyłek , tylko że to kupujących nie interesuje! Oni powiedzą, że napisał Pan na aukcji czas dostawy we wtorek, na nic tłumaczenia że to allegro wyświetla a  nie ja. 

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AlePiesio
#13 Ambasador#

Screenshot_2022-08-07-12-03-12-783_pl.allegro.jpg

Screenshot_2022-08-07-12-03-25-614_pl.allegro.jpg

Screenshot_2022-08-07-12-03-30-895_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością tak napisze, jeżeli kupują "doświadczeni" klienci to wiedzą i widzą różnice ale nowi, nerwowi itd. będą się rzucać. **piiip**iany ten system i należy go jak najszybciej zmienić, pytanie jak to zrobić.

oznacz moderatorów

iglakiwolsztyn
#9 Pomysłodawca#

Zgłaszałem to w allegro, otrzymałem odpowiedź że system allegro (jak zawsze) działa prawidłowo i że się uczy. Jak klienci zaczęli dyskusję że nie dostali towaru w terminie określonym w ofercie to napisali im że wysłałem przedmioty w deklarowanym czasie tylko ich rozwścieczając . Ani słowa wyjaśnienia że system allegro się uczy itp. Skoro nie są w stanie umieści całej informacji że to przewidywany czas dostawy to niech nic nie piszą zamiast pisać bzdury "dostawa we wtorek"

Każdy z nas miał zapewne do czynienia z klientami drącymi mordę że było napisane "dostawa we wtorek " a nie przewidywana dostawa we wtorek. Wiadomość o tym że to czas przewidywany jest ukryta w głębiej zakopanych strukturach oferty. Przy miniaturze i tytule oferty która skłania klienta do skorzystania a tej a nie innej oferty przewidywany czas dostawy przedstawiany jest jak by był gwarantowany. Najśmieszniejsze jest to że nas sprzedawców w allegro  chłostają za jakiekolwiek nierzetelne informacje wprowadzające w błąd klienta gdy tym czasem sami robią to z premedytacją !!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@iglakiwolsztyn @AlePiesio jak masz trzy dni to nadawaj trzeciego dnia to allegro nie będzie pokazywać wcześniejszej dostawy 😄 Tak dział ich algorytm 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

iglakiwolsztyn
#9 Pomysłodawca#

Miałem ustawione 3 dni czyli wysyłka w środę a oni pokazywali że dostawa do paczkomatu we wtorek.

Wszystkie inne opcje dostawy pokazywały prawidłowo dostawa w czwartek. Było widać ewidentnie że klienci specjalnie wybierali dostawę do paczkomatu licząc na szybszą dostawę tym właśnie rodzajem dostawy. Oczywiście nie omieszkali obniżyć oceny w komentarzu co allegro nazwało zbiegiem okoliczności. Żałosne te gierki, dzicinada i tyle. Ze strachu przed **piiip**em nadgorliwość allegro przechodzi wszelkie pojęcie.

oznacz moderatorów