anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przewidywany czas dostawy

hipress-com-pl
#7 Wielbiciel#

Witam, jak to jest z pokazywanym przez allegro czasem dostawy towaru.  Aukcja moja: zadeklarowany czas wysyłki to natychmiast lub w ciągu 24h -pokazuje dostawę na poniedziałek (ustawione że przy zakupie do godziny x wysyłka tego samego dnia). Konkurencja: czas wysyłki w ciągu 24 godzin - dostawa na jutro

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

System bierze pod uwagę średni czas nadania oraz realizacjiprzez przewoźnika

oznacz moderatorów

hipress-com-pl
#7 Wielbiciel#

System bierze średni czas wysyłki danej aukcji czy z całego konta? co ile się to aktualizuje?i co w przypadku jeżeli jest dwóch przewoźników do wyboru? średnia z obu? 95% wysyłamy tego samego dnia co zakup. numery przesyłek automatycznie wchodzą przez BL. Aktualnie na wszystkich aukcjach gdzie deklaruję wysyłkę tego samego dnia widnieje dostawa na "pojutrze" - jeżeli system bierze średnią z obu przewoźników to aby widniała dostawa na jutro busiał bym zdublować wszystkie aukcje i wystawić bez paczkomatów?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli późno nadajesz i przesylka dego samego dnia nie rusza na sortownię to trudno aby byla dostarczona w dniu następnym

oznacz moderatorów

hipress-com-pl
#7 Wielbiciel#

Właśnie chodzi o to że 95% fizycznie jedzie od nas tego samego dnia, może poza poniedziałkami bo kurier inpostu przyjeżdza wcześnie tj. koło godziny 12 - natomiast i tak deklaracja wysyłki tego samego dnia w przypadku zakupów do godziny x zostaje spełniona.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hipress-com-pl wszystko zależy kiedy wprowadzasz nr przesyłki do systemu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hipress-com-pl Potwierdzam to co napisali @kostas11 i @mdrogeria.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not coś nie bardzo to działa. Ja mam produkty, które wysyłam nawet tego samego dnia. Kurier jest po nie różnie, od 12-16:30, zależy jak mu w terenie schodzi. Tak czy siak, sortownię opuszczają w tym samym dniu i klienci mają następnego dnia towar u siebie. Deklaruję wysyłkę w 24h, na aukcji jest również wyliczanka Allegro "Czas wysyłki zwykle w ciągu 24 godzin", a mimo to, nie mam nigdzie informacji dostawą na jutro czy nawet pojutrze.

Nawet myślałem, że to jakaś dodatkowo płatna forma promocji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Widać firma kurierska podala czs realzacji 2 dni , a jak realnie realizują ... ?

oznacz moderatorów