anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przyznaliśmy Ci Świąteczny Bonus Allegro Ads (500 zł)!

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

Alle Allegro rozrzutne 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
az1rael
#21 Demiurg#

już dają prezenty na gwiazdkę? czy z okazji święta zmarłych na reklamę artykułów potrzebnych na 1 listopada?

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

O cholerka, a jakieś warunki trzeba spełnić? Nigdzie nie widzę żadnych informacji o bonusie. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio trzeba mieć chody na forum 😄 a tak serio szkoda na to kasy oczywiście można wykorzystać darmowe i wyłączyć, bo płacąc za reklamy ściągasz klientów do allegro z Googla czy płacisz za wejście w swoją ofertę a allegro za zieloni wskazuje gdzie jest tańszy produkt 😞  Wolę zapłacić za reklamę i ściągnąć klienta do sklepu !

Przyznaliśmy Ci Świąteczny Bonus Allegro Ads (500 zł).

Wykorzystaj go na reklamę Twoich ofert (w formacie Ofert Sponsorowanych) na allegro.pl i w wyszukiwarce Google. Bonus możesz aktywować do 31 października 2023 r. Ze środków bonusowych możesz skorzystać przez 60 dni od aktywacji. Gdy wykorzystasz przyznany bonus lub upłynie czas na jego wydanie, reklamy nie wyłączą się automatycznie i rozpoczniemy naliczanie opłat za ich emisję zgodnie z ustawionymi przez Ciebie stawkami.

A tu z regulaminu 

  1. Akcja jest adresowana do Użytkowników Allegro, którzy na dzień 25 września 2023 roku spełnili łącznie poniższe warunki:

a) po raz pierwszy zarejestrowali w Allegro (allegro.pl) Konto Firma oraz pozytywnie przeszli proces weryfikacji Konta Firma o którym mowa w art. 2.3 Regulaminu Allegro (z uwzględnieniem pozostałych postanowień Regulaminu) przed 1 lipca 2023 roku,

b) na żadnym z Kont Firma Użytkownika zarejestrowanych na jednakowy numer identyfikacji podatkowej (NIP) w okresie od 1 stycznia 2022 roku do 25 września 2023 roku nie zarejestrowano wydatków na Usługi Allegro Ads w formacie „Oferty sponsorowane” na Powierzchni Emisyjnej,

c) przynajmniej w jednym z trzech miesięcy tj: w czerwcu, lipcu lub sierpniu 2023 roku łączny obrót na wszystkich zarejestrowanych na jednakowy numer NIP Kontach Firma mieścił się w przedziale od 10 000 do 49 999,99 zł brutto i nie przekroczył go,

d) przynajmniej jedno Konto Firma Użytkownika zarejestrowane na jednakowy numer identyfikacji podatkowej NIP jest jest aktywne (zostało aktywowane zgodnie z procesem opisanym w art. 2.3 Regulaminu Allegro),

e) żadne Konto Firma Użytkownika zarejestrowane na jednakowy numer NIP nie zostało zawieszone, zablokowane ani w żaden inny sposób nie ograniczono jego funkcjonalności w związku z naruszeniami Regulaminu Allegro przez Użytkownika danego Konta,

f) na koncie Firma Użytkownika niezależnie od daty rejestracji Konta była aktywna co najmniej jedna Oferta.

W celu uniknięcia naliczenia opłaty (po wyczerpaniu Bonusu lub po upływie terminu jego ważności) Użytkownik powinien odpowiednio ustawić datę końca emisji Komunikatu Reklamowego lub samodzielnie (własnoręcznie) zakończyć emisję Komunikatu Reklamowego oraz ustawić  maksymalny limit budżetu równy wysokości przyznanego Bonusu.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 @AlePiesio @az1rael 

Niestety jestem zmuszona ostudzić Wasz entuzjazm. Nie wszyscy sprzedający, którzy otrzymali powiadomienie o prezencie, faktycznie go dostaną. Doszło do błędu przy wysyłce maili.

Przepraszamy za tę sytuację. 

Wkrótce właściciele kont, których promocja nie dotyczy, otrzymają sprostowanie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
maxzuczek
#10 Popularyzator#

Ale żenada, widać kolejny raz poziom ''expertów'' jakich zatrudnia ten portal.  Wstydu nie macie, chyba nie zbiedniejecie jak tym osobom ten ''prezent'' zostawicie

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Czyli pewnie dostaną najwięksi

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 😂

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Czyli norma na allegro ,a przysłowie mówi " kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera".

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 @mdrogeria mi nie anulowani, a pewnie problem w tym że dostały firmy które nie łapią się zgodnie z regulaminem, ja spełniam wszystkie warunki i pewnie będę mógł aktywować 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
P4bloSprzedaje
#7 Wielbiciel#

Moderatorka chyba się pomyliła. Ja dostałem 2 bonusy
1 października -  Bonus 500 zł na start i
2 października - Bonus świąteczny
500 zł był błędem (jest dla nowych sprzedawców). I ten mi wycofali. Świąteczny się zgadza. Też spełniam warunki. Wybpróbuję to sobie. Dobra okazja, choć ja mam bonus w wysokości 1500 zł ale pewnie przez większy obrót patrząc na regulamin.


oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@mdrogeria Chamskie ze strony Allegro. Przyznali bonus, stwierdzili że to błąd, wycofali, jeśli ktoś skorzystał, to karzą sobie za to zapłacić. Zero jakiekolwiek odpowiedzialności. To że wycofali rozumiem, ale że pobiorą sobie opłaty za ewentualne skorzystanie przydzielonego bonusu?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 @mwmonety @mdrogeria @AGLOPRIMA2 @maxzuczek @drekenzes @P4bloSprzedaje witajcie, piszę ze sprostowaniem w sprawie promocji, której temat został poruszony w tym wątku 🙂

Błędne powiadomienie o promocji, co widać na zrzucie przesłanym przez @mdrogeria dotyczy promocji 500 zł na start z Allegro Ads.
Jeśli natomiast 2 października br. wysłaliśmy Wam e-maila z zaproszeniem do promocji (pod warunkiem wyrażonych zgód marketingowych) i otrzymaliście informację o bonusie świątecznym, a Wasze konta spełniają wszystkie kryteria, to możecie wziąć udział w promocji.
Dostępność Bonusu sprawdzicie też w Centrum Zniżek.

Regulamin otrzymaliście w przesłanej wiadomości e-mail, poniżej kilka przydatnych informacji na temat bonusu świątecznego:

  • Wzięcie udziału w promocji wymaga aktywacji Bonusu (która jest jednoznaczna z akceptacją jego regulaminu) w Panelu Allegro Ads (do 31 października 2023 roku).

  • Bonus Świąteczny nadawany jest automatycznie w ciągu 24 godzin od pierwszego zalogowania do Allegro Ads. 

  • Ze środków Bonusowych możecie korzystać przez 60 dni od jego aktywacji zarówno w Panelu Allegro Ads, jak i za pomocą Ads Express oraz Ads na Formularzu wystawiania ofert.

  • Gdy wykorzystacie cały przyznany Bonus lub upłynie czas jego wydanie (60 dni od aktywacji), reklamy nie wyłączą się i rozpoczniemy naliczanie opłat za reklamę.
  • Jeśli chcecie uniknąć automatycznego przedłużenia reklamy w Panelu Allegro Ads możecie ustawić budżet całkowity (np. równy wysokości Bonusa Świątecznego) jaki chcecie zainwestować oraz datę ważności każdej grupy reklam.

  • W zakładce "Bonusy" możecie na bieżąco sprawdzać, jaka kwota bonusu została wydana na reklamę.

  • Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie promocji
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów