anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkty ujemne za opoźnioną wysyłkę

e-media-com-pl
#8 Zapaleniec#

Witam, czy allegro naliczy mi punkty ujemne za opóźnioną wysyłkę mimo że przygotuję etykietę? Czekam na opóźnioną dostawę towaru z hurtowni, z klientem jestem dogadany ale nie wiem jak to wpłynie na jakość mojej sprzedaży

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@e-media-com-pl Cześć. 🙂 Punkty ujemne pojawią się, kiedy nie nadasz paczki w zadeklarowanym w ofercie terminie (o przeliczaniu punków w tej mierze przeczytasz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy/jakosc-mojej-sprzedazy-obszar-real...).

W Jakości sprzedaży zamówienie jest traktowane jako zrealizowane, kiedy przewoźnik nada przesyłce status potwierdzający jej wysłanie, czyli samo wygenerowanie etykiety nie wystarczy. Punkty zdobywasz, kiedy zrealizujesz zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

e-media-com-pl
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki za odpowiedź:) Pomyślcie nad rozwiązaniem w którym klient może poprosić o późniejszą wysyłkę ponieważ w danym czasie nie będzie miał jak odebrać paczki, w takiej sytuacji na tą chwilę sprzedawca jest pomiędzy młotem a kowadłem ponieważ z jednej strony chce pójść na rękę kupującemu a z drugiej wisi nad nim widmo "kary" od allegro za słabą obsługę klienta co w takim przypadku jest absurdalne.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zmień czas wysyłki skoro się nie wyrabiasz!

oznacz moderatorów

e-media-com-pl
#8 Zapaleniec#

To pojedynczy przypadek 🙂

oznacz moderatorów