anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pytanie w związku z nadchodzącymi zmianami

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Pytanie, może naiwne ale jednak,

w związku z zapowiedzianymi zmianami dot.

https://help.allegro.com/sell/pl/a/nowosci-i-zmiany-dla-sprzedajacych-w-sierpniu-i-pazdzierniku-m0dj...

chodzi o zmiany w stylu - duży może więcej a jak ktoś ma mniejszą sprzedaż czy trochę wyższe ceny to nawet przy wyższej ogólnej ocenie będzie miał w nagrodę jeszcze mniejszą sprzedaż?

Pytam bo allegro do tego nas przyzwyczaiło i wolałbym nie mieć zaskoczenia że nagle sprzedaż mi wzrośnie, nie będę wiedział co robić z tymi ekstra 10 zamówieniami.

i od kiedy trafność nazywana jest "rekomendacją"?

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mix-mce łudzisz się ,że allegro cokolwiek zrobi dla drobnych sprzedawców ? to ma tylko jeden cel , zwiększenie konkurencyjności , a za tym wymuszenie na sprzedających wykupywania promowań 

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria nie, ale miło by było gdyby chociaż już więcej nic nie psuli. Przed wprowadzeniem trafności miałem 25% ofert co dzisiaj i 50% większą sprzedaż, i tak samo miałem ówczesny "standard allegro". Kij im w oko z tymi rekomendacjami.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mix-mce strzelili sobie w kolano tworząc panel ,, inne oferty tego produktu ,, spadła przez to ilość promowań 

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria ten panel został wprowadzony po produktyzacji, trafność była dużo wcześniej.

Kiedyś promowałem, miałem adsy włączone, nie stwierdziłem żadnych wzrostów oprócz wartości faktury do zapłaty.

oznacz moderatorów