anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanmie o zmiany,które wprowadza allegro dotyczące zmiany pokazywaniaofert na katalogi produktów

MAMY ROZWIĄZANIE!
AMJapan
#7 Wielbiciel#

Witam . mam pytanie dotyczące zmiany od 1 października,które wprowadza allegro mianowicie nie pokazywania juz listy ofert produktów tylko katalogi produktów z topowymi ofertami. Co z ofertami nie topowymi czy bedą one widoczne czy tylko bedą widoczne w przedmiotach sprzedającego ? szczerze powiedziawszy jestem pełen obaw ponieważ mam wątpliwości jak to wpłynie na sprzedaż która w naszym przypadku notuje regularne spadki .

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@AMJapan to wszystko dla naszego dobra , zawirowania w sprzedaży są już od kwietnia czyli od czasu jak allegro zaczęło testować nowy sposób wyświetlania .

oznacz moderatorów
AMJapan
#7 Wielbiciel#

JEŻELI DLA NASZEGO DOBRA TO DLACZEGO SPRZEDAŻ SPADA W SPOSÓB DRAMATYCZNY

 

oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Żebyś miał mniej pracy, a więcej czasu na wypoczynek

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@AMJapan odpowiedź jest prosta , allegro jest przedsiębiorstwem takim samym jak Twoje i ma generować w miarę możliwości największe zyski , nowy sposób prezentacji ofert do tego zmierza .

oznacz moderatorów
AMJapan
#7 Wielbiciel#

JAKAŚ RADA ?

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@AMJapan tak , jeśli masz w planach dalszą sprzedaż na allegro , wkleję to co napisałem w innym wątku 

,,

teraz masz tyko 2 wyjścia -

1. promowanie i ładowanie 30% prowizji , ale w tym wypadku bardzo łatwo zabić atrakcyjność oferty ceną końcową czyli balansujesz na cienkiej linii pomiędzy zyskownością , a robotą za darmochę ....lub jeszcze gorzej 

2. wybudowanie atrakcyjności oferty ceną  ,ale i w tym wypadku przy naporze konkurencji bardzo łatwo spaść poniżej kreski .

oznacz moderatorów
AMJapan
#7 Wielbiciel#

ALE GDZIE W JAKIM WĄTKU

 

oznacz moderatorów