anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różnice ilości ofert w wyszukiwarce zależne od logowania na koncie prywatnym i firmowym?

MAMY ROZWIĄZANIE!
BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Mam pytanie do moderatorów. Dlaczego dostaję inną ilość wyszukiwanego produktu w zależności od tego czy jestem zalogowana na koncie prywatnym czy na koncie firmowym? Będąc na koncie prywatnym dostałam 5 ofert szukanego produktu, a szukając spod konta firmowego dostałam w wynikach tylko jeden produkt. Sprawdziłam to na dwóch różnych przeglądarkach i ciągle jest to samo. Więc widać że jest to systemowa zależność. Proszę o informację, z czym to jest związane, jaki jest tego powód?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@BrickWorkshop bo na koncie firmowym w widoku biznes nie zobaczysz ofert które nie mają "wystawiam faktury" 🙂 zmień na widok konsumencki to zobaczysz oferty bez faktur i z lokalnie 🙂

Zrzut ekranu 2023-09-28 192338.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak sobie Allegro wymyśliło, konto biznesowe i oferty bez FV są nie widoczne.

oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Mam nadzieję że się na tym przewiozą. Co ich obchodzi czy jestem firmą czy nie i czy chcę fakturę. To jest sprawa pomiędzy kupującym i sprzedającym. Ale oni jak zwykle wcinają się pomiędzy wódkę i zakąskę.

oznacz moderatorów