anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rękodzieło a EAN

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Sprzedaję w dziale materiały do rękodzieła w dziale

Kolekcje i sztuka > Rękodzieło  >Przedmioty ręcznie wykonane  >Wyposażenie domuMozaiki 

Materiały nie mają EAN. Czy z tego wynika, że sprzedaż muszę zakończyć w połowie przyszłego roku?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@ElaEla777 Nie, poszukaj w tym watku : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/15-07-zapytaj-eksperta-produktyzacja-w-all...

Podane tutaj jest jak zdobyć EAN  i jaka firma to robi ( musisz za to zapłacić)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

czytałam ten wątek ale nie znalazłam nic o rękodziele

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Jeśli mam kupować jakiś EAN nie wiem po co, to wolę się wycofać. Dziwię się naprawdę, że allegro chce się pozbyć sprzedawców, z których ma niemałe prowizje. Chciałabym wiedzieć czy będę mogła mój towar sprzedawać chociaż do połowy przyszłego roku? 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

Mam niejasne wrażenie, że kategorie w dziale Kolekcje i sztuka są wolne od tych idiotyzmów - ale może nie jestem na bieżąco

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Mam nadzieję. Pytałam o to na allegro czat ale oni sami przyznają, że nie wiedzą. 

 

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@ElaEla777 - był mail. w mailu jest załącznik .xls i tam masz szczegółowo wypisane kategorie z EAN-ami obowiązkowymi... No chyba że Ci się nie chce przeglądać pliku na 1010 wierszy.... Trochę zaangażowania !

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

W mailu był długi załącznik, sprawdzałam i tam nic nie wspomniano, żeby mozaiki były obowiązkowe. Spytałam się tu, bo nie byłam pewna. Zmieniają tyle rzeczy tak często, mogli zmienić i to.

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Czy mogłabym prosić o jakieś namiary na ten list, bo jeszcze chciałam sprawdzić biżuterię,. Zmieniłam konto allegro i maila i nie mogę znaleźć. 

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Już znalazlam ten list.

oznacz moderatorów