anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

RAPORT COD - zestawienie pobrań, WYSYŁAM Z ALLEGRO DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
AllPartsShops
#8 Zapaleniec#

Hejka. czy jest gdzieś opcja pobrania raportu COD do generowanych przez Wysyłam z Allegro DPD pobranie etykiet?
czy można gdzieś o to poprosić? bo rozliczać wpłaty bez tego jest strasznie trudno i uporczywie...
bo dostaje zbiorczy przelew i nigdzie nie dostaje, albo nie umiem znaleźć raportu z pobrań. 
ktoś się zagłębiał w temat???
w Inposcie mam to na kurier.inpost przy własnej umowie z DPD wiem że przesyłają na maila.
lecz na tym koncie nie mam umowy własnej z dpd z racji braku korzystnej opcji i nie jest mi potrzebna. ale przydałoby się mieć dostęp do szczegółów przelewu z pobrań... 
pozdrawiam

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AllPartsShops Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AllPartsShops Niestety w tej chwili nie ma w naszym narzędziu takiej opcji. Otrzymałam jednak potwierdzenie, że pracujemy nad jej wprowadzeniem. Jednocześnie nie jestem w stanie wskazać terminu, w którym wdrożenie się odbędzie i muszę Cię prosić o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
AllPartsShops
#8 Zapaleniec#

czyli pewnie jak w przypadku automatycznego wklejania nr konta dla przesyłek pobraniowych potrwa to nie wiadomo ile i może za rok się uda 😄 
dobra dziękuję za odpowiedź 😄

oznacz moderatorów
coolmarket
#7 Wielbiciel#

Czy coś się zmieniło w tej sprawie?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@coolmarket W zakładce Wypłaty za przesyłki pobraniowe możesz sprawdzić listę wpłat za przesyłki pobraniowe (nadawane przez WZA i rozliczane sposobem Allegro Standard)

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-sprawdzic-szczegoly-oplat-od-k... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
M-office_pl
#7 Wielbiciel#

jak wygenerować zestawienie wpłat za towar - przesyłki za pobraniem wysyłka z Allegro

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Tak normalnie, systemowo nie da się. Możesz poprosić Allegro, coś tam ci wygenerują

oznacz moderatorów
M-office_pl
#7 Wielbiciel#

czyli jak systematycznie to sprawdzać ? co miesiąc prosić o zestawienie ? przecież jest w systemie :historia operacji tylko jakie mają określenie te wpływy 

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Ja, jak jeszcze udostępniałam pobrania (zrezygnowałam ponieważ co raz więcej osób nie odbierało paczek za pobraniem) robiłam tak:

2 tyg. zestawienie z banku, i na jego podstawie rozliczałam dokumenty wystawione za pobraniem w systemie sprzedaży.

Zdaję sobie jednak sprawę, że to było realne, ponieważ nie mam zbyt wiele transakcji, jak to robią "więksi" nie mam pojęcia

oznacz moderatorów
M-office_pl
#7 Wielbiciel#

tak ale teraz wypłaty…sty na konto są za cały dzień i przy kilku pobraniach tego dnia nie znajdziesz  wybranej kwoty 

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Tak jak piszę, przy niewielkiej ilości pobrań da się to porozliczać, przy większej problem, ale to nasz problem, a nie Allegro 😞

oznacz moderatorów
M-office_pl
#7 Wielbiciel#

to , że mam problem to wiem dlatego piszę tu - może ktoś ma rozwiazanie , w jakimś zestawieniu muszą być te wpłaty ...

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów