anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklama wideo - przykłady

sklep_natu_care
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Chciałbym zacząć korzystać z formatu reklamy wideo na allegro - jednak przed stworzeniem własnej reklamy chciałem podejrzeć jak to wygląda np. u konkurencji/innych sprzedających. Przez 20 minut przeglądania allegro w różny sposób nie natrafiłem na ani jedną reklamę wideo.
1.Czy ten format jest aktywny na allegro?
2. W których miejscach prezentowana jest reklama wideo?
3.W jaki sposób mogę podejrzeć kreacje wideo innych sprzedających?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Allegro nie oferuje takiej możliwości. Obecnie to już w ogóle nie oferuje nic oprócz problemów. Nie wprowadzili żadnej pozytywnej zmiany od dobrych 2 lat. Więc i na poprawę w tej sprawie nie liczyłabym.

oznacz moderatorów

sklep_natu_care
#8 Zapaleniec#

Nie zgodzę się z odpowiedzią. W allegro ads widzę możliwość skonfigurowania reklamy wideo.

poproszę o odpowiedź kogoś z aktualną wiedzą

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @sklep_natu_care. Tak, format jest dostępny na Allegro. Reklama wideo będzie widoczna na liście wyników wyszukiwania ofert. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów, dotyczących tego rodzaju promowania.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sklep_natu_care
#8 Zapaleniec#

Czy takie reklamy mogą być blokowane przez adblock/inne wtyczki - przeglądam wyniki wyszukiwania dla różnych kategorii i nadal nie widziałem ani jednej reklamy wideo - jedynie reklamy graficzne na górze strony

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_natu_care tak, adblock będzie blokował wyświetlanie reklamy wideo, należy go wyłączyć. Reklama widoczna jest pod listą ofert, możesz ją zobaczyć np. tutaj (musisz zjechać na dół). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów