anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmniejszona ilość komentarzy

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Witam, pytanie odnośnie komentarzy

Mam cały czas taką sama sprzedaż

Może odrobinkę spadła, ale średnio utrzymywałem poziom 230-260 pozytywów

teraz spadło do 160  i mało kto wystawia

pytanie co się stało? bo rozumiem mniejszą ilość ale za niedługo to będzie spora połowa mniej 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

brakestop
#15 Entuzjasta#

Zmieniły się czasy. Kiedyś kupujący miał emocje, empatię. Ostatnio kup i zapomnij.

U mnie spadło o połowę.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

przez pół roku zmieniły się czasy ? Bardziej uwierzył bym w algorytm.. jeden komentarz wam nie zaszkodzi ale będziecie ich mieć 80% mniej 

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

@ElektroTechExtra wymieniając wszystkie zmiany na tym portalu z ostatnich miesięcy, lat, to też spitolili. Swego czasu zamienili nawet stronami łapkę złą i łapkę dobrą. Dodali kilka buttonów i sprawnie zniechęcili do swojej poprawki nr 666

Informatycy Allegro idą w stronę destrukcji tego portalu i położenia go na łopatki lub ... nie znają języka polskiego.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

u mnie o 2/3

oznacz moderatorów

obuwienatasza
#7 Wielbiciel#

teraz nikomu nie chce się wystawiać komentarzy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra u mnie to samo mimo ze zwiększyłem od 2 mc ilość zamówień, liczba komentarzy spadła o połowę 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Widziałam przynajmniej kilka wpisów kupujących mówiących, że teraz to już nie umieją/ nie mogą wystawić komentarza. Jeszcze bodajże przedwczoraj taki post był.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów