anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacje przesylek Inpost - Nadawcą jest Allegro

tanie-apteki-com
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry.

Drogi Inpost. W przypadku skladania reklamacji na wysyłkę- Klient ( Kupujacy) ma prawo decydowac czy sklada sam reklamacje czy ma ją złożyć Sprzedajacy ( Nadawca). Jezeli nadawcą jest Allegro - chcielibysmy w skorzystać z tej samej opcji czyli reklamacje złożyć do Allegro jako Nadawcy. Jak to zrobic?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

tanie-apteki-com
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, jednak chcialbym skorzystac z tego samego prawa jakie ma Kupujacy tzn chcialbym zeby Nadawca zlozyl reklamacje ( Nadawca Smart jest Allegro). Unikne np. sytuacji w ktorej w przypadku opoznienia dostawy Inpost odpisze " Nadawca jest Allegro a koszt wysylki jest 0zl dlatego nie zwracamy kosztow".

 

oznacz moderatorów

tanie-apteki-com
#7 Wielbiciel#

Drugi przykład: pojawilo sie obciazenie za zmiane gabarytu. Allegro sugeruje kontakt z Inpost a potem znowu kontakt z Allegro w celu usunięcia pobranej nieslusznie kwoty. W przypadku zlozenia rekojmi takiej oplaty to na Nadawcy (tj Allegro) spoczywac bedzie udowodnienie ze przesylka byla nienormatywna. W tym momencie my musimy udowodnic ze przesylka miala prawidlowy gabaryt zgodny z etykieta.

oznacz moderatorów