anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja ze sprzedaży

NORBLINI
#7 Wielbiciel#

Czy mogę zrezygnować ze sprzedaży przedmiotu dla klienta który 9 dni po zakończeniu aukcji domaga się negocjacji ceny...większej ilości zdjęć ( w czasie aukcji nie zadawał pytań) oraz zastraszania w postaci nękania wiadomościami poprzez allegro..oraz numer telefonu +375 bo jest gruzinem?

Opinie na fcb o tym panu są różne 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@NORBLINI poczekaj do 30 dni bo tyle jest na na wpłatę i wystaw ponownie 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

NORBLINI
#7 Wielbiciel#

W moim profilu informacji o sprzedającym mam zastrzony czas oczekiwania do 7 dni od dnia zakończenia aukcji 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@NORBLINI Niestety ale niczego to nie zmienia. Mam ustawione to samo a kupujący i tak mają 30 dni na opłacenie licytacji.
Najlepiej będzie po prostu poczekać te 30 dni, anulować aukcję i dodać kupującego do MNK.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak licytacja na zwykłym to kupujący, jak nie zmieniłeś terminu wpłaty ma 30dni, nie chcesz negocjować to czekaj. W następnych ofertach zmień czas zapłaty.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Pisz do adminów. Po 9-ciu dniach i braku wpłaty aukcja chyba powinna zostać anulowana. O zdjęcia kupujący może pisać wcześniej, tak samo jeśli chodzi o cenę. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

preshop
#10 Popularyzator#

nieopłacone zamówienie złożone w drodze licytacji anulowane jest po 30 dniach.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@NORBLINI napisz Kupującemu, że każde twoje autorskie zdjęcie kosztuje np: 50zł/szt

@_HolaOla_ zastraszenie na allegro? skądże, przecież to taki fajny serwis

oznacz moderatorów