anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

rynek: allegro.pl

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

O co w tym chodzi? Są tutaj jakieś inne rynki oprócz allegro? 2022-11-03.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Agent051
#16 Inspirator#

@Kaliope_Brzeg muszą być, inaczej taka informacja byłaby zbędna. Tylko po co nam zbędne informacje 🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg a może będzie wiadomo czy to zakup z allegro.pl czy allegro.cz  a może z czasem allegro.de ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@kostas11 a może…miło byłoby ze strony allegro poinformować nas o nowych oznaczeniach i wyjaśnić po co one są nam potrzebne? Ale jak zwykle ktoś coś wymyślił i tylko on wie po co. Nawet  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  milczą, bo nic na ten temat nie wiedzą.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Agent051 może to jakiś błąd, pogrzebali i coś wylazło z kodu strony i pojawiło się nam 🙂

 data-test-id="order-date-and-marketplace">3 lis 2022, 17:39; rynek: allegro.pl

W kodzie strony jest jako test jak zawsze na żywca 😄 

le wychodzi na to że będą zaznaczać gdzie zakup 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg @kostas11  strzał absolutnie w ciemno, może Allegro przygotowuje się na oddzielne portale, skoro można dodawać tłumaczenia językowe swoich ofert. Może będą wprowadzać osobne wersje Allegro: PL / UA / CZ / EN, gdzie potem ofertę będzie można w jakiś sposób dodatkowo "podpiąć" podczas wystawiania - Allegro.pl + CZ powiedzmy, gdzie nasza oferta będzie domyślnie widoczna w zwykłym allegro + w jakiejś Czeskiej wersji portalu.

A w jakim celu taka informacja tak poza tym, to tego chyba nawet samo Allegro nie wie, nie ma o tym absolutnie żadnych informacji 🤣

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Allegro występuje jako miasto-państwo (jak kiedyś Ateny, Sparta i inne) A każde szanujące się miasto musiało mieć agorę (rynek) Stąd ten dopisek. Jeszcze trochę i na środku postawią ratusz.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ratusz postawi się rękami użytkowników w ramach "odrabiania pańszczyzny"

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@majster_man Raczej rękami sprzedawców, a Allegro pobierze prowizję od roboczogodzin🤣

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

To już wiem skąd tyle nowych dopłat i podwyżek 🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg kobieca przenikliwość jakbyś nie wskazała to bym pewnie nigdy nie zobaczył . 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Nie wiesz jak to jest? > "z kobietami wielka bieda, ale bez nich żyć się nie da"

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 noooo. ale czasem przekraczają granicę . Syn mi się żenił pod koniec sierpnia I oczywiście czyszczenie , pucowanie , golenie obcinanie , przycinanie .... ostatecznie wbilem się w garnitur , dociągnąłem krawat i po mojemu było OK , ALE NIiiEEEEE ...nie , oblazła mnie jeszcze ze 3 razy dookoła , powąchała i nie mając się czego uczepić rzuciła .... ,, a co ci tam sterczy ?? ...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Trzeba było się zapytać : Tyle lat po ślubie, a Ty jeszcze nie wiesz?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 z moją lepiej dyskusji nie zaczynać , po męsku zignorowałem zapytanie .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 @Kaliope_Brzeg @kostas11 to też moja wina , robiłem zakupy przez internet i zerknęła mi  przez ramię i bekła ,, przydał by się termometr za okno ,, ....no dobra wybierz .. odparlem . Teraz popękacie ze śmiechu dla prównania gabarytu foto zrobiłem przy czajniku elektrycznym m a to z tyłu to drukarka laserowa 😁

I to też moja wina 005.jpg

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@mdrogeria wziąłeś sobie do serca rady pani minister Moskwy, 18st. Prawidłowo 😂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent051 same kobiety w tym wątku ? robiłem fotkę , ale na wskazówkę nie spojrzałem ...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

😂🤣😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów