anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sales center tragedia

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

Sales center no co za debile to wymyślili... jest tak utrudniony dostęp do czegokolwiek się tak ciężko pracuje szkoda że nie można wrócić do normalnego Allegro.. wszystko przenoszę na Allegro lokalnie niestety jest tragedia nic się nie da zrobić zanim cokolwiek dojdzie do jakiejkolwiek aukcji trzeba pół godziny myśleć o co tutaj chodzi niestety no debile ulepszają niestety pogarszają

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

To My jesteśmy dla tych co poprawiają dla naszego dobra, Debilami.😞

oznacz moderatorów

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

ale po co to robić? jakie upraszczanie? jest mega trudno, niewygodnie, co kolwiek chcę coś zrobić zajmuje pół życia. Jak by się dało od razu bym wracał do starej opcji. WSZYSTKO JEST NA OKOŁO..

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pckom2140 marudzisz , ja stary ogarnąłem wszystko w trymiga  ,hula aż miło  ,brak tylko powiadomień , ale pracują ponoć nad tym , obawiałem się , ale jest ok .

oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

@mdrogeria mnie wkurza o tyle, że mam więcej klikania. Np żeby wejść w "mój asortyment" muszę kliknąć: "Moje allegro" - > "sales center" - > "asortyment" - > "mój asortyment". Wcześniej było tylko "Moje allegro" - > "mój asortyment". Niby prościej miało być... Co szkodziło zostawić stare pozycje menu "sprzedaż", tylko podlinkować pod odpowiednie miejsca nowego narzędzia? No i nie idzie w prosty sposób cofnąć się do allegro - brakuje linka do strony głównej, lub wręcz paska wyszukiwarki. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ogryz7 nie prawda , na lewym bocznym panelu  , wystarczy asortyment - mój asortyment  ,to drugie owszem , ale dla mnie bez sensu , nie korzystam .

oznacz moderatorów