anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sales center

MAMY ROZWIĄZANIE!
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Mimo wyboru języka polskiego wszystko jest po angielsku. Nie mogę wystawić aukcji przez mój asortyment i dalej "wystaw podobną" po uzupełnieniu wszystkich danych klikam wystaw i pojawia się pusta strona z zaakceptowaniem plików cookies i tak cały czas. Przy zamówieniach zaznaczam, że wysłałem paragon poza allegro i znów pojawia się pusta strona. Nie można normalnie pracować, wystawiać aukcji. To sales center to jakiś kiepski żart. Przywróćcie starą dobrze działająca wersję i przestańcie utrudniać ludziom życie.

oznacz moderatorów
107 ODPOWIEDZI 107
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Poza tym nie mam przycisku powrotu do starej wersji mój asortyment. Naprawcie to!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@bbautobb powrotu już nie ma, ja się wstrzymuje z kliknięciem 😄 Czyściłeś ciasteczka, próbowałeś na innej przeglądarce ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Próbowałem, wszędzie to samo

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@bbautobb w pierwszej kolejności wyczyść dane przeglądania i pliki cookie w przeglądarce. Jeśli to nie rozwiąże problemu, to sprawdź działanie strony w trybie incognito. Jeśli niedogodności nadal będą występować, prześlij zrzuty ekranu z błędem. 

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

Jeśli niedogodności nadal będą występować, prześlij zrzuty ekranu z błędem

i wyloguj się z serwisu 🙂

oznacz moderatorów
laptopy_bochnia
#8 Zapaleniec#

to są jakieś jaja nic nie działa!!!!

oznacz moderatorów
laptopy_bochnia
#8 Zapaleniec#

sales.jpg

oznacz moderatorów
laptopy_bochnia
#8 Zapaleniec#

Po kliknięciu w wystaw.jpgsales.jpg lista produktów i pojawia się tło jak powyżej na zdjęciu i tak w kółko!

oznacz moderatorów
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Czyszczenie ciasteczek, wylogowywanie się nic nie daje incognito też, na innych przeglądarkach to samo. Przy próbie wystawienia aukcji po kliknięciu wystaw pojawia się pusty ekran jak na zrzucie, przy przeciągnięciu fv i próbie zapisz tak samo. Wszystko w j angielskim mimo zmiany na polski. Zróbcie coś z tym bo nie mogę wystawiać aukcji albo przywróćcie mi poprzednią wersję, która działała dobrzeZrzut ekranu 2024-07-16 203140.jpgZrzut ekranu 2024-07-16 203849.jpgZrzut ekranu 2024-07-16 204011.jpg

oznacz moderatorów
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu 2024-07-17 115013.jpgZrzut ekranu 2024-07-17 115236.jpgZrzut ekranu 2024-07-17 115330.jpg

oznacz moderatorów
Usedcom
#7 Wielbiciel#

zmień język na Polski i działa! u mnie hula jak tralala

 

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@bbautobb @laptopy_bochnia zgłosiłam opisane przez Was problemy - dzięki za przesłanie zrzutów. 

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@bbautobb @laptopy_bochnia otrzymałam informację, iż problem może wynikać z użycia automatycznego tłumaczenia strony w przeglądarce. Wyłączenie tej funkcji powinno pomóc.

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Nie pomaga, ale dziwnym trafem pobieranie prowizji od sprzedaży działa prawidłowo

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bbautobb Jeśli wyłączyłeś już automatyczne tłumaczenie, proszę, abyś wyczyścił pamięć podręczną przeglądarki i sprawdził ponownie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Nic to nie pomaga, no ale przeglądarki mam wyczyszczone elegancko. Fantastyczna pomoc, a aukcji jak wystawiać nie mogłem tak nie mogę. To sales center to **piiip**o zabugowane gorzej niż pierwsza wersja Androida

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bbautobb W takim razie wyjaśniam dalej z odpowiednim zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
GRE12
#8 Zapaleniec#

Mam to samo.

oznacz moderatorów