anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sales center

petinek_pl
#12 Orędownik#

Moim zdaniem sales center jest dużo gorsze niż było do tej pory.

-panel jest nieintuicyjny, wszystko ukryte jest po lewej stronie pod ikonami które nie mówią jasno co to jest

-do tej pory wszystko było nad zamówieniami lub po prawej stronie w aplikacji i człowiek przyzwyczaił się do tego a teraz przeniesliście to zupełnie w inne miejsce i znowu trzeba się przestawiać,na nowo szukać gdzie co jest poukrywane

-nie ma centrum zniżek a przecież musi być

-nie ma aplikacji w telefonie a do tej pory była

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

dannyboy666
#8 Zapaleniec#

Ktoś wie, gdzie teraz jest powiadomienie, że ktoś założył dyskusję albo jest nowa wiadomość od kupującego?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @dannyboy666. W samym Sales Center nie ma pokazujemy jeszcze takich powiadomień - informację o nowej Dyskusji lub nowej wiadomości otrzymasz w korespondencji mailowej.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

tomsyty
#10 Popularyzator#

Jak coś to tymczasowo można sobie pomóc korzystając z rozszerzenia do przeglądarki Chrome, dostępne tutaj 

messages_and_disputes_short.gif

oznacz moderatorów

Warsztat_Plus
#7 Wielbiciel#

Proszę natychmiast przywrócić stary panel obsługi na tym nowym bublu nie da się pracować ! Tracę 3 razy więcej czasu 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Warsztat_Plus przyzwyczaisz się , ja stary załapałem w parę godzin i uważam ,że jedynym problemem jest brak powiadomień , ale poprawnie skonfigurowana  skrzynka e-mail robi robotę . Ogólnie wszystko jest lepiej poukładane i bardziej w zasięgu palca , osobicie sprzeciwiałbym się powrotowi do starego widoku .

,,materiał nie zawiera lukowania produktu ,, 🤣

oznacz moderatorów

Warsztat_Plus
#7 Wielbiciel#

Powinna być opcja wyboru z jakiego panelu chcesz korzystać.Ja multum pracuje na telefonie i nowy panel jest beznadziejny.Na tym po prostu nie da się pracować !

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Warsztat_Plus patrząc na Twój nick mniemam ,że jeste przedsiębiorcą , podpowiedz mi w jaki sposób chronisz dane swoich klientów używając do obsługi spredaży telefonu ? , osobiscie nie znalazłem w 100% skutecznego narzędzia pomocniczego ..

oznacz moderatorów

musashi2007
#13 Ambasador#

Ikona wiadomości właśnie się pojawiła w górnym prawym rogu więc jest progres.
Na tym pasku jest jeszcze sporo miejsca. Może dałoby się zrobić tam możliwość skrótów do wybranych zakładek? Każdy mógłby wybrać i dopasować do siebie i swojego systemu pracy.
Np. zamówienia/mój asortyment/komentarze etc.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Nadal korzystam z https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/

 

Do Salcesona zajrzałem tylko raz.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów