anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sama mam zapłacić kwotę pobrania za swoje nadane przesyłki pobraniowe DHL CZECHY

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

Jestem nadawcą 2 przesyłek DHL pobranie Czechy do tej samej osoby, Wartość przesyłek pobraniowych razem z kosztami wysyłki wynosiła 552 korony czeskie. (ok. 84 zł polskie) . Odbiorca nie odebrał przesyłek, więc wróciły do mnie, i kurier mi mówi, że mam sama sobie za nie zapłacić 552 i to na dodatek złote polskie ! odmówiłam przyjęcia . Złożyłam reklamacje. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@angelshopping widzę, że napisałaś też w tej sprawie do nas e-mailowo i podałaś szczegółowe informacje, więc poczekaj proszę na odpowiedź e-mail w sprawie nr 35549799. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście poczekam, proszę mi wybaczyć, jednak wszystko się we mnie gotuje.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@angelshopping paczka zwrotna nie jest płatna dla kuriera. powinni Ci doliczyć do rachunku allegro. Nadawałaś przez narzędzie allegro WzA czy w inny sposób.

oznacz moderatorów

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

przez allegro

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@angelshopping rozumiem i nie dziwię się, że jesteś zdenerwowana.
Pomożemy to wyjaśnić! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

Dzwonił do mnie przed chwilą przedstawiciel DHL parcel - przepraszając i wyjaśniając, że to jest błąd systemu, oraz że na jutro spróbują doręczyć te przesyłki bez żadnych opłat. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Aha.... już to widzę... 25 lat wysyłam paczki, jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, żeby kurier nie pobrał opłaty za przesyłkę. A za nieodebrane pobranie - to dopiero koszty. Doręczą Ci bez opłat - zgadza się, bo to była pewnie przesyłka Allegro. A potem patrz na FV z Allegro. Na bank będziesz mieć to w rachunku. 2x przesyłkę.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów