anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samo-zamykanie się aukcji

AkikoItaly
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

mam problem z jednym artykułem, który wystawiłam już dłuższy czas temu i z nieznanych przyczyn aukcja sama się zamknęła. Wznowiłam wszystkie warianty, po czym po 25 minutach się zamknęły ponownie. Same z siebie i tak jeszcze kilka razy. Zaznaczę tylko, że te aukcje są już długo na Allegro i nie było do tej pory z nimi takich problemów. Była odpowiednia ilość sztuk, te same parametry, po prostu różne rozmiary. 

Dodatkowo rozmiary nie łączą się normalnie ze sobą, tylko losowo z zupełnie innymi gatunkowo produktami, gdzie nigdy nie były tak łączone. Klienci nie mogą się zorientować i piszą zapytania o towar, który jest w sprzedaży, ale oni go nie widzą, bo aukcja jest niewiadomo gdzie, nawet dla mnie. 

Będę wdzięczna za wskazówki jak sobie z tym poradzić, bo mam kolejne artykuły do wystawienia i nie chcę mieć większego bałaganu. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zamyka się samo, Allegro Ci zamyka, a powód?: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AkikoItaly podaj mi proszę numer tej oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AkikoItaly
#7 Wielbiciel#

12929090288, 12929081854, 12035275480, 12035241910, 12035220904, 12035213598, 12035197005, 12035180994, 12035176903. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AkikoItaly Ostatnia zmiana na tych ofertach została dokonana przez API, zatem zrobił to program zewnętrzny, z którego korzystasz lub korzystałeś. Sprawdź to sobie tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AMSO-komputery
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mamy podobny problem na pewno od 2 dni, wczoraj wznowione aukcje dziś znów są zamknięte. Mogę prosić o info, czy zamknięcie wynika z działań Allegro czy z API ? Tyczy się to niemal 3k aukcji, które zostały zamknięte przed wczoraj i wczoraj wznowione. Dziś też kilkaset aukcji zamkniętych.
Poniżej kilka nr aukcji.

13246669562 13247097801 12639743952 14802944304 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AMSO-komputery Cześć. 🙂 Zgodnie z informacjami systemowymi, te oferty zostały zakończone po Twojej stronie na podstawie Twojego API

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AMSO-komputery
#7 Wielbiciel#

Ok, dzięki za odpowiedź. Szukamy dalej.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AMSO-komputery Może informacje z tej zakładki będą pomocne: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów