anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samoczynne wystawianie nowych ofert po sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć dlaczego po sprzedaży jakiegokolwiek przedmiotu aukcja sie automatycznie wznawia pomimo tego że w ogłoszeniu jest 1szt. ??? Z góry dziękuje za podpowiedź i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PC_FORMAT Najprawdopodobniej, wystawiając ofertę, zaznaczyłeś tę opcję:

nat_not_0-1675967132555.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

Pierwsze słyszę o takiej opcji a gdzie niby to się zaznacza ze po sprzedaniu ma wystawić się ponownie, pomimo tego ze produktu nie ma już na magazynie????

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PC_FORMAT Opcję automatycznego wystawiania oferty musiałeś zaznaczyć podczas wystawiania oferty w formularzu. Ustawienia możesz zmienić w zakładce Mój asortyment (edycja oferty). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

Albo ja czegoś nie rozumie albo zle odczytujecie moje pytanie. Oczywiście ze mam ustawione automatyczne wznawianie oferty od zawsze tak zaznaczam żeby za każdym razem nie przywracać ręcznie.Ja się pytam dlaczego po sprzedaży wystawia się ponownie mimo ze nie jest już dostępna bo była tylko 1szt

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PC_FORMAT bo to jest troszku źle opisane 😞 

Po wyprzedaniu wznawia się więc jak wystawiasz 1 sztukę i tyle masz, to odhacz to 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

widze ze kolega dalej nie rozumie. Jeśli tego nie zaznacze to po określonym terminie nie wystawi mi samoczynnie oferty 😉

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PC_FORMAT rozumiem, ale allegro to stan umysłu, a po co ustawiasz na określony czas ? przecież za każdym razem wznawia się z nowym numerem, traci pozycje itp. daj do wyczerpania przedmiotów i odhacz po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełną liczbą sztuk

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

no tak o tym nie pomyślałem ;)))) dzieki za podpowiedź i pomoc👍

oznacz moderatorów
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

A jadnak się nie do ustawić do wyczerpania,  bo mam konto prywatne ;(

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

już było pytane na forum na ten temat / nie liczyłbym na zrozumienie pytania

oznacz moderatorów
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

hahah 😉

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

tak

oznacz moderatorów
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

haha😂

 

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

życzę powodzenia co do motórowej rady

oznacz moderatorów
PC_FORMAT
#8 Zapaleniec#

to chyba juz wiem o co chodzi z tym powodzeniem. Nie da się jak widze, czy sie myle?

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

no nie da się , a Ci doradzjący jek to zrobić albo nie kumają o co chodzi albo złośliwe bestie z nich

oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

@ko_alka 

szanowna pani moderator wie, że od 13 lat pilnuję swoich kilkuset aukcji, czasem nawet pond 1000 aukcji i ostatnimi czasy chochliki Allegro wyręczają nas w nocy i święta, weekendy ...

 

Tak. Pisze o tym, że oznaczam " [ ] po zakończeniu wystaw ponownie z pełna liczbą sztuk" żeby nie było automatycznego odnawiania dla produktów, który zwyczajnie się skończą po sprzedaży, a mimo to jakieś "czarnoksiężnika skrypty" co jakiś czas ponownie ZAZNACZAJĄ WYSTAW Z PEŁNĄ LICZBĄ SZTUK.

 

Normalnie idzie się z tym Allegro popłakać.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@PC_FORMAT Po zmianach w systemie w chwili obecnej wznawianie oferty dla prywatnego następuje automatycznie nie po sprzedaży > tylko po zakończeni czasu trwania > jak chcesz tego uniknąć to musisz wznawiać każdą ofertę osobno i ręcznie > dostajesz maila od Allegro o zakończeniu oferty > klikasz wznów > zatwierdzasz i gotowe > albo jak więcej jednocześnie to w mój asortyment zaznaczasz wszystkie do wznowienia > wznów > zatwierdzasz

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

nastepuje też po sprzedaży / wczoraj sprzedałem CD i od razu zonk!! ponownie się pojawiła, choć miałem 1 sztukę, trzeba od razu usuwać ponownie wystawione

oznacz moderatorów