anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART na większe przesyłki które nie mieszczą się w paczkomacie

woboteam
#9 Pomysłodawca#

Allegro wymaga wprowadzenia dostawy allegro ONE, niestety nie da się wybrać tylko one kurier bo od razu jest dodatkowo BOX oraz PUNKT. Pytanie moje co mamy zrobić, żeby cennik był smart w przypadku przesyłek które nie zmieszczą się do paczkomatu? Ma ktoś pomysł, może pracownik allegro coś się wypowie?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mirex2005
#12 Orędownik#

@woboteam dodaj Allegro kurier DPD i Allegro kurier DHL lub innych 2 z listy wymaganych

oznacz moderatorów

woboteam
#9 Pomysłodawca#

oczywiście dodałem, ale musi być allegro one...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@woboteam przy gabarytach wystarczy dwóch kurierów bez One 🙂

One wymagają do punktów, a do kuriera nie mogą zmusisz bo nie działa w całej Polsce 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

woboteam
#9 Pomysłodawca#

3 metody dostawy do punku i 2 x kurier, więc mam 2x kurier (a nawet 3) dpd, inpost oraz ups, ale do punktu mamy dpd pickup oraz odbiór w punkcie ups. Wkrótce warunkiem koniecznym będzie ONE, a nie da się fizycznie zaznaczyć tylko kuriera i punkt, od razu musi być także box, a to wyklucza duże przesyłki, więc wg możliwych cenników allegro fizycznie nie da się mieć smarta na duże paczki

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@woboteam w cenniku zostaw tylko dwóch kurierów i cennik powinien być smart. Czemu upierasz się przy tym allegro one kurier?

oznacz moderatorów

woboteam
#9 Pomysłodawca#

tak mamy ustawione, ale cennik jest smart tylko do końca sierpnia (tak wyświetla allegro), więc we wrześniu już będzie problem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale tu nawet moderacja pisała, że wystarczy 2kurierów bez One a zostaje Smart.

oznacz moderatorów

woboteam
#9 Pomysłodawca#

tak, wystarczy 2 kurierów, ale muszą być 3 punkty odbioru i to wszystko do końca sierpnia, później obowiązkowy ONE

oznacz moderatorów

karpatio_com
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam
Podepnę się pod temat.

Co jeśli moje produkty nie mieszczą się do paczkomatów, a allegro one nie odbiera w mojej miejscowości.

Jak zrobić z tego cennik smart?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karpatio_com Nie musisz udostępniać tych metod dostawy w ofertach, w których produkty są zbyt duże lub zbyt ciężkie, aby umieścić je w automacie paczkowym. Dotyczy to produktów, które wraz z opakowaniem przekraczają:

  • maksymalny rozmiar przesyłki dla automatu paczkowego, czyli 41 x 38 x 64 cm,
  • maksymalną wagę przesyłki dla automatu paczkowego, czyli 20 kg. 

Jeśli masz właśnie takie oferty, to nie utracą one oznaczenia Smart! 

Podsumowując: jeśli sprzedajesz asortyment, który nie mieści się do punktu i automatu, to wystarczy mieć w cenniku dwie metody dostawy do drzwi (kurierskie) z listy metod kwalifikujących. Jedną z tych metod może być, ale nie musi, Allegro One Kurier.

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów