anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart powyżej 100zł

marioderesz75
#7 Wielbiciel#

Dlaczego u sprzedawców jest smart powyżej 100 zł kurier jest za darmo to u większości musowo płacić za kuriera jak to w końcu jest z tym kurierem?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pinsplash
#21 Demiurg#

@marioderesz75 firma musi udostępnić smart, a Ty mieć wykupiony pakiet aby z tego skorzystać. Ale pamietaj że niektórych przedmiotów nie wyślesz w ten sposób ( np paleta ). A firmy lub osoby prywatne które nie mają smarta  - oferują normalne przesyłki kurierskie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

marioderesz75
#7 Wielbiciel#

Pisałem do firmy a ona kazała mi się skontaktować z allegro i tyle kupiłem dzisiaj farbę i u tego samego sprzedającego ta sama farba w jednej aukcji była z kurierem 0,00 zł a w innej aukcji trzeba było zapłacić 13 zł tego też nie rozumiem. Myślałem że jak zrobię zakupy za 100 zł to wszystkie towary u wszystkich sprzedających - kurierzy będą za darmo 😞

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Tylko jak ma 13 zł to się nie łapie na smarta, musiał w jednej aukcji dać 12,99 a w innej 13 zł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Wielu sprzedawców też rezygnuje z kuriera w smarcie bo niedługą będą musieli częściowo dopłacać do tych przesyłek 😞 

Resztę wyjaśnił @pinsplash 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Nie niedługo, ale już dopłacają (od początku marca). Ja wycofałem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter oki myślałem że w kwietniu tyle zmian 🙂  mam kuriera w smarcie ale na razie nikt z tego nie skorzystał 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Jeśli sprzedawca włączy smart na kuriera, to będzie musiał dołożyć się do przesyłki, a jeśli nie włączy, to za przesyłkę płaci klient. Kasa 😁 

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

To moje pytanie do Allegro jak wygląda sprawa gdy ktoś ze smartem robi zakup powyżej 100 zł,wybiera mini kurier inpost ja dopłacam do przesyłki według nowych zasad 2,95.Kupujący zwraca przedmiot/przedmioty i zostawia jeden poniżej kwoty 100 jak rozliczana jest moja dopłata.Bo jeżeli dobrze rozumiem to wtedy taki przedmiot/usługa nie podlega już promocji i kwota zwrotu powinna być pomniejszona o kwotę jak by to była normalna przesyłka.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Ale przy zwrocie części produktów nie oddajesz klientowi kosztów wysyłki tyko za to co oddał 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

Tylko ja dopłacam do przesyłki, bo klient kupuje coś żeby mieć gratis przesyłkę potem odsyła i zostawia jeden przedmiot bez którego normalnie nie miał by gratisowej przesyłki.Przy przesyłce allegro mini kurier inpost ja muszę dopłacić 3 zł do paczki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Wiem taki babol, musisz skalkulować -

1 dodać do każdego produktu 3 zł w razie co 

2 dać cenę wysyłki o 1 gr więcej co by nie mieć smarta 

3 przestać sprzedawać na allegro 

😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów