anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart! Week -AleObniżka Sprzedawcy nabijani w butelke!

AMT-Sklep
#8 Zapaleniec#

Dostałem email od Allegro cytuję dosłownie

"obniżymy ceny twoich 11 ofert w Smart! Week - AleObniżka.
Po zakupie różnicę w cenie zwrócimy na twoje Rozliczenia z Allegro

Oferty z obniżoną ceną (11)
poniżej w emailu lista z kolumnami 
"TWOJA CENA (mojej oferty) oraz  DLA KUPUJACEGO (taką chce allegro żeby spełniać warunki)

pozdrawiamy Allegro

poniżej przydatne informacje
Za udział w programie nie ponosisz żadnych kosztów''

Wszystko brzmiało fajnie tylko po sprzedaży w rozliczeniach  nie widzę zwrotów różnicy cen tylko zwroty prowizji. Chyba straciłem górę pieniędzy bo jestem **piiip**ą i wierzyłem w to co miałem napisane.
Dlatego przestrzegam innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AMT-Sklep wskaż proszę przykładowe zamówienie, którego dotyczy Twoje zgłoszenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AMT-Sklep
#8 Zapaleniec#

Proszę bardzo:
Numer zamówienia dla przykładu:
3dad8840-f5b2-11ed-932c-c58d351a8a65

TWOJA CENA 210,00 zł ,    DLA KUPUJĄCEGO 152,99
Wyrównanie w programie Allegro Ceny widoczne w panelu rozliczenia z allegro = 13,30



oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AMT-Sklep Skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AMT-Sklep Sprawdziliśmy zamówienie 3dad8840-f5b2-11ed-932c-c58d351a8a65. W przypadku produktu o EANie 5903760240110 cena maksymalna, która widnieje na liście towarów, to 166,29 zł. Zgodziłeś się, aby obniżyć swoją cenę do 152,99 zł.

Wyrównanie wyniosło zatem 13,30 zł i zostało wpisane na billing jako "Wyrównanie w programie Allegro Ceny" 18 maja.

Pod linkiem
https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/alleobnizka-sprawdz-liste-towarow-6Mgxzozj2tM możesz pobrać listę towarów, na której widać, jaka jest ustawiona cena maksymalna.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To są uroki promocji . Tobie ma się tylko wydawać że na tym zyskujesz a w rzeczywistości kokosy zbiera kto inny .

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Regulamin każdej promocji czytasz 3 razy i zastanawiasz się 10 razy czy w to wchodzisz. Taka rzeczywistość sprzedawcy na Alle.

oznacz moderatorów

www_e_sklep_pl
#11 Animator#

Też w to weszliśmy, ale zapewniam Cię, że obok prowizji od sprzedaży pojawia się zwrot od Allegro w kwocie równej różnicy między tym, za ile towar został sprzedany, a tym, co ustawiliśmy jako cenę towaru. Tak więc chyba jakiś błąd systemu. Dobrze, że to zgłosiłeś. Raczej Allegro Ci wyrówna straty.

Piotr
oznacz moderatorów