anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sortowanie po popularności

filtruj_pl
#3 Debiutant#

Witam serdecznie,

czy występują u Was problemy z sortowaniem ofert po popularności? Po włączeniu tej opcji wyskakują całkowicie losowe oferty: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Tak allegro spieprzyło wyszukiwarkę i twardo twierdzi, ze tak jest lepiej. A my nie wiemy co chcemy kupić i oni muszą to wybrać za nas.

oznacz moderatorów

filtruj_pl
#3 Debiutant#

A masz informacje czy to problem techniczny czy już na stałe?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@filtruj_pl Cześć. 🙂 Mogę to dla Ciebie zgłosić do odpowiedniego zespołu, ale podaj mi proszę jakiś przykład błędnego działania wyszukiwarki i sortowania ofert po popularności, możesz też dołączyć zrzut ekranu, żeby łatwiej zobrazować ten problem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

filtruj_pl
#3 Debiutant#

Witam,

zgłoszenie już zostało zarejestrowane u Was. Chciałem się po prostu dowiedzieć czy inni sprzedający również mają taki problem. Proszę sobie sprawdzić byle jaką kategorią np konsole 147130 - pierwsze oferty to są oferty z Allegro Lokalnie z zerową sprzedażą / kategoria Apple 48978 - to samo co z konsolami. Strasznie namieszaliście.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka ale po co przecież wiecie co robicie żeby żeby zniechęcić kupujących do zakupów, może z czasem ogarną to i się przyzwyczają albo nie i pójdą do konkurencji 😞 Coraz więcej pojawia się niezadowolenia kupujących na forach i stronach a Wy dalej brniecie w to szambo 😞 Ostatnio jak koledze wytłumaczyłem jak teraz działa wyszukiwarka to wolał bym nie pisać co powiedział, bo przepłacił za karmę dla psów, dopiero jak wyłączył dopasowanie wskoczyła mu tańsza karma ( mowa tu o konkretnej marce którą kupuje systematycznie ) 

Swoją drogą ten guzik sortuj bez dopasowania powinien być na górze pod filtrami !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Ja Tobie chętnie podam problem z waszą szukajką, oto wątek na tym forum który poruszyłem miesiąc temu szukając płyt CD:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wyszukiwarka-allegro-to-jaki%C5%9B-koszmar...

Podałem wam na tacy wszystko co chcieliście łącznie z ID wyszukiwania - żaden z adminów forum nawet nie raczył zabrać głosu.

Doczekam się w końcu odpowiedzi? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@filtruj_pl zjedź na sam dół listy i kliknij 😄

ffff.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

filtruj_pl
#3 Debiutant#

W przypadku sortowania po popularności to nie działa 🙂 Przy sortowaniu "cena: od najniższej" jak najbardziej wraca wszystko jak powinno.

oznacz moderatorów