anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadła jakość mojej sprzedaży - który dokładnie parametr?

mazzy137
#1 Nowicjusz#

Cześć,

Dnia: 8 mar 2022 08:41 - otrzymałem wiadomość: "ogólny poziom jakości Twojej sprzedaży spadł poniżej neutralnego. Może to zmniejszyć zainteresowanie kupujących Twoimi ofertami." 

Nic na moim koncie się nie zmieniło, więc na jakiej podstawie właściciel portalu pisze, że SPADŁA jakość?

Zakładam, ze mieniliście zasady naliczania punktów - ale to nie znaczy, że spadłą jakość--- takie metody stosowano po wybuchu w Czarnobylu, na przełomie 86 i 87 roku - zmieniono normę i ogłoszono, że 90% ludzi ozdrowiało. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mazzy137 Dane dotyczące jakości sprzedaży znajdziesz w tej zakładce. Natomiast tutaj zebraliśmy informacje na temat zasad działania i mierzenia jakości sprzedaży. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jakość sprzedaży to dla sprzedawcy skala zadowolenia swoich klientów i tylko to powinno być brane pod uwagę w tym temacie. Pozostałe kryteria nie zawsze mają wiele wspólnego z jakością a z innymi czynnikami wpływającymi na całokształt ale nie powinno się ich łączyć z jakością .Dla mnie jest bardziej ceniony sprzedawca który nie zawsze może sprzedaje dużo ale robi to uczciwie i nie ważne czy mi to wyśle natychmiast czy za 2 dni ,czy koszt wysyłki będzie zbliżony do cennika dostawcy czy darmowy (tu jednak trzeba uważać przed zakupem bo towar ze smartem jest droższy przez wymogi allegro) -ważne abym był z zakupu zadowolony .

oznacz moderatorów