anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprawa sądowa o komentarza

daviid2000
#7 Wielbiciel#

Chciałbym się dowiedzieć ile trwa rozprawa sądowa o zmianę negatywnego komentarza.

Ile to trwa jakie są koszty i czy łatwo jest taką sprawę wygrać ?

Dodam jeszcze że klient który wystawił komentarz jest z Rumunii.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ACCURON
#13 Ambasador#

za rok zniknie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

A próbowaleś go unieważnić ? bo prędzej zniknie niż sprawa sądowa się zakończy . 

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria " prędzej zniknie niż sprawa sądowa się zakończy" 

To na pewno, ale ja obstawiam że komentarz prędzej zniknie niż sprawa sądowa W OGÓLE SIĘ ROZPOCZNIE!!!.

oznacz moderatorów

simoon003
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam, rekordowo na WYZNACZENIE (nie na odbycie się) pierwszego terminu w sprawie czekałem półtora roku od złożenia pozwu. Termin był 3 miesiące później więc 21 miesięcy czekania na pierwszą rozprawę. A jak kontrahent nie ma adresu w Polsce to w ogóle gra nie warta świeczki, poniesiesz potężne koszty (m. in. tłumaczenia), składając pozew jako firma masz nikłe szanse na zwolnienie od kosztów sądowych więc wszystko będziesz musiał wyłożyć początkowo z własnej kieszeni, później ściągnięcie tego przez rumuńskiego komornika - koszmar, ja bym odpuścił choć z racji na studia jakie kończyłem do Sądu chodzić lubię, jestem dzięki temu na bieżąco z przepisami pomimo, że nie poszedłem na aplikację. 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@daviid2000

Zapytaj o szczegóły użytkownika @RED. On założył kupującemu sprawę sądową o usunięcie komentarza (tak przynajmniej twierdził w tym poście: "komentarz nie usunięty więc spotkamy się w Sądzie").

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@daviid2000 Sądzę że ani ekonomicznie ani psychicznie nie jest warto prowadzić takiej sprawy międzynarodowej.

oznacz moderatorów