anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż a zwrot za towar sprzedany z PAYU

olesci48
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem laptop pieniądze przez klienta zostały przelane do Was dla mnie i sobie wiszą u WAS jakby były Waszą własnością mimo że na przelew do mojego Banku macie 1 dzień dzisiaj sprzedałem drugi i to samo laptop 1 wysłałem na 2 dzień i mam pozytywne referencje od klienta prosze mi wyjaśnić o co tu chodzi gdyż u Was nie mam żadnych zaległości-pieniędzy jak nie było tak nie ma na razie nic nie wystawiam gdyż jak z tego wynika jesteście nierzetelni jak można trzymać cudze pieniądze na które ktoś czeka żeby móc dalej investować jeśli nie dostanę odpowiedzi będe zmuszony pisac wyżej.

 

 pzdr

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Vryko
#18 Luminarz#

A kliknąłeś w "wypłać"?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie mają 1 dzień, tylko mają czas do końca następnego dnia roboczego od zleceniu wypłaty. Zleciłeś wypłatę, czy masz może zablokowanie wypłaty na swoje konto?

oznacz moderatorów

olesci48
#7 Wielbiciel#

Nic nie mam zablokowane nie moge wypłacić

olesci

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Czym to się objawia? Co blokuje wypłatę? Na czym konkretnie polega problem? Co to znaczy - nie mogę wypłacić?

oznacz moderatorów

olesci48
#7 Wielbiciel#

To znaczy że ciągle pisze że jest wykonywana weryfikacja natomiast dzisiejszy zakup już jest przelany na moje konto

pzdr

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To znaczy, że jednak możesz wypłacić. Ciągle pisze, że jest wykonywana weryfikacja. Jak ciągle? Od tygodnia tak pisze, od miesiąca, od roku?? Skoro dziś wypłacono, to znaczy że weryfikacja zakończona.

oznacz moderatorów

olesci48
#7 Wielbiciel#

Pisze od dnia 29.04 godz.5.02 aukcja nr.9179923775

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli konto do wypłat było zweryfikowane, wypłata zlecona 29 kwietnia powinna się pojawić na koncie najpóźniej 4 maja, biorąc pod uwagę dni świąteczne i sesje bankowe, jeśli się nie pojawiła, pytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

Jeśli konto do wypłat nie było zweryfikowane, zlecenie wypłaty nie mogło nastąpić.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

w myśl przepisów prawa możesz żądać odsetek ustawowych za każdy dzień zwłoki

 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@olesci48 Twoje dane do wypłat z Przelewów24 są w trakcie weryfikacji, która w zwiazku z wolnym 1 maja i następnie weekendem może potrwać dłużej. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów