anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowe wyróżnienia a naliczanie opłat

bhp-artmo
#8 Zapaleniec#

Witam, mam aktywny pakiet darmowych wyróżnień. Zakończyłam kilka aukcji w tym niektóre wyróżnione a później wznowiłam. W nadchodzących opłatach wyświetla się po 19 zł za każde wyróżnienie. Chciałam się dowiedzieć czy faktycznie naliczą te opłaty?  

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@bhp-artmo Sprawdź czy czasem nie wykorzystałaś całego limitu i czy nie skończyła Ci się promocja na darmowe wyróżnienie (data- do kiedy).

Tak. Naliczą. W ramce wyróżnienia powinno się wyświetlać 0.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

bhp-artmo
#8 Zapaleniec#

Mam jeszcze 92 darmowe wyróżnienia, ważność też się nie skończyła. 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@bhp-artmo  jeśli masz pakiet darmowych to nic nie powinno się naliczać. w razie czego trzeba dopytać konsultanta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

bhp-artmo
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20200503_205228_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów

bhp-artmo
#8 Zapaleniec#

Napisałam do allegro czekam na odpowiedź 

oznacz moderatorów

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Nic się nie pobierze, będzie ci się zmniejszać liczba darmowych wyróżnień równomiernie z wykorzystaniem. 

oznacz moderatorów

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Tzn, nie dolicza tych 19 zł za wyróżnienie tylko pobiorą z puli darmowych, i tak aż do wykorzystania całego pakietu.

oznacz moderatorów

bhp-artmo
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20200503_220222.jpg

Screenshot_20200503_220136.jpg

Nie wiem ale jak wchodzę w nadchodzące opłaty to wyświetla się w ten sposób. Zobaczymy. 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Czas trwania każdego “Wyróżnienia”, o którym mowa w pkt 1 e), wynosi 10 dni. Jeśli Wyróżnienie Twoje Oferty będzie trwało dłużej niż 10 dni, może to spowodować naliczenie opłat za każdy następny rozpoczęty cykl rozliczeniowy

oznacz moderatorów

bhp-artmo
#8 Zapaleniec#

Już wiem o co chodzi. Dodałam z wyróżnieniem, później zakończyłam i później wznowiłam. 5 naliczyliby opłatę. Zakończyłam aukcje i dodam od nowa. W nadchodzących opłatach zniknęło że mam jakieś nadchodzące opłaty. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Zakończysz aukcję, potem wznawiasz i wyróżniasz i Ci ściąga z pakietu - może być widoczne po jakimś czasie. A potem jest masakra, ja mam 75 + 10 , powyróżniam automatycznie, potem trzeba wchodzić na każdą aukcję, edytować i wyłączać wyróżnienia. I jeszcze patrzeć, kiedy się kończą. To taki "koń trojański" ze strony Allegro. Włączyć wyróżnienie możesz bardzo szybko, a z wyłączeniem tych wyróżnień - to już sporo roboty.

oznacz moderatorów

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Bez sensu, zmarnowałaś/łęś sobie wyróżnienie. Nie przejmuj się tym, że na liście nadchodzących opłat są te pozycje. Dopóki masz pakiet darmowych wyróżnień będzie Ci ściągać z tego pakietu. 

Z drugiej strony, dobrze że widnieją te pozycje "19zł" bo wiadomo kiedy będą ściągać opiate i możesz sobie skontrolować do kiedy możesz miec w danym ogłoszeniu wyróżnienie.

Na przyszłość, jeśli zostanie Ci kilka ostatnich wyróżnień, wystarczy, że wyłączysz je godzinę przed naliczeniem. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@fabrykasokow Tak wygląda u mnie naliczanie darmowych wyróżnień

gghjg.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

@WREDZIA-W1 tak wygląda historia operacji, wyróżnienie 0,00 zł

a zobacz jak wygląda lista nadchodzących opłat. Tam będzie wyróżnienie za 19,00  zł

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@fabrykasokow Teraz tego nie sprawdzę, bo nie mam takiej promocji. Przyjrzę się temu jak taką promocję dostanę. Jeżeli jest tak, jak piszesz, to jest całkiem bez sensu i wprowadza w błąd.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@fabrykasokow Przetestowane czy tak Ci się wydaje?

Jeśli allegro pisze, że opłata MOŻE się naliczyć, to wzbudza to we mnie niepokój.

Czy jakiś admin może to potwierdzić?

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@nat_not  jesteś jeszcze czy już kapcie i lampka 🍷

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl  Mnie się wydaje, że jej się wydaje. Jak ma być za darmo, to na rachunku Allegro zawsze jest 0zł. Jak miałam promocję na ileś % wyróżnienia, to na rachunku opłata była 4,75 zamiast 19 zł.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Przetestowane. Od miesiąca mam pakiet darmowych wyróżnień i jeszcze nie naliczyło mi żadnej opłaty. A na liście nadchodzących mam przy ofertach wyróżnionych 19,00.

oznacz moderatorów