anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż jednego asortymentu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ewelina0705
#8 Zapaleniec#

Cześć, chciałabym rozpocząć sprzedaż jednego rodzaju produktu a mianowicie etui do telefonów iphone.

Pierwsze zakupy towaru dokonałam np. na shein. Towar jest w drodze.

Na podglądowych zdjęciach użytkowników widać że etui przychodzą w opakowaniu shein (każde etui jest tak pakowane).

Moje pytanie brzmi: czy mogę taki produkt sprzedawać na allegro, który jest w opakowaniu shein.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ewelina0705 konsultuję to zapytanie, poproszę Cię o cierpliwość, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ewelina0705 wracam z odpowiedzią 🙂 Możesz sprzedawać samo etui do telefonów. Kwestia opakowania nie jest tak istotna, szczególnie jeżeli to oryginalne opakowanie przedmiotu. Chyba że informacje na opakowaniu sugeruje sprzedaż poza Allegro.
Jeżeli marka Shein jest producentem, to możesz zamieścić stosowne info w ofercie. Natomiast, jeżeli na opakowaniu znajdowałby się adres do sklepu, to lepiej nie umieszczaj takiego zdjęcia w ofercie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Ewelina0705 I licz się zty, że jak są tanie to zaraz znajdzie się jakiś "nawiedzony szeryf", który oskarzy Cie o sprzedaz podróbek > była tu juz taka próba wyeliminowania sprzedawców "rzekomo [pdrobionych" etuli > były za tanio sprzedawane > dużo poniżej ceny "szeryfa"

oznacz moderatorów
Ewelina0705
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info 🙂 ale może nie ma co gdybać na razie 😉

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Ewelina0705 Oby poszło jak najlepiej i bezproblemowo. Enjoy.😙

oznacz moderatorów