anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#

Witam, 16 marca 2023 sprzedałem przedmiot. natomiast Pan kupujący po 4 miesiącach stracił to konto, ponieważ kto mu je ukradł. Pomagałem mu je odzyskać z dobrej woli. Niestety się nie udało. Więc aby nie został bez niczego, znów z własnej woli dałem mu moje jedyne konto. A teraz ten Pan zgłasza mnie, że wykrył błąd w koncie. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
LEW433
#21 Demiurg#

I co z tego wynika?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@J-stanislawskii   Na  Allegro rozwiązuje  się problemy związane z transakcjami zawartymi na Allegro.

Nikt ci nie pomoże rozwiązać problemów z darowizną którą przekazałeś innemu użytkownikowi.  To nie ma związku z Allegro.

Poza tym handel kontami jest nielegalny. Myślę że  moderatorki mogą pomóc wam w tym sensie że zgłoszą  do sprawdzenia  wasze konta, po to  żebyście więcej nie robili niczego nielegalnego.

oznacz moderatorów
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem je na allegro. A też byłem na wakacjach gdy ta osoba mnie zgłosiła i odpisałem na dyskusję jeden dzień za późno i nie wiem czym może to skutkować.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@J-stanislawskii  Chyba te konta czymś się różnią, mają jakieś nazwy.

Co zgłosił w dyskusji?  że konto mu ukradli?  Przecież to drugie się chyba inaczej nazywa.

Nawet jeśli nazywa się tak samo to chyba masz jakieś informacje że konto stracił, ukradli mu je,  wiec wyjaśniaj  to w dyskusji.

Jeden dzień opóźnienia w dyskusji to jeszcze nie przestępstwo, ale wytłumaczyć się wypada...

oznacz moderatorów
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#
Powód otwarcia dyskusji: wada wykryta podczas używania
 

Opis problemu: Dzień dobry, Client:103564193 przykro mi, że zgłosił Pan, że konto zostało Panu skradzione. Może Pan skorzystać z reklamacji w ramach rękojmi. Aby ją poprawnie złożyć proszę wybrać jedno z poniższych rozwiązań i wskazać je w dyskusji: - naprawa; - wymiana; - obniżenie ceny; - zwrot pieniędzy. Od momentu określenia oczekiwań Sprzedający ma 14 dni na rozpatrzenie Pana reklamacji. J-stanislawskii proszę proszę odnieść się do zgłoszenia Kupującego i wydać decyzję reklamacyjną.

 
takie coś pisze w dyskusji 
oznacz moderatorów
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#

Było to konto do gry fortnite. Dałem mu inne na którym nie było to samo co na pierwszym/nie było tej samej nazwy, bo nie używałem tego konta. 

 

oznacz moderatorów
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#

I ogólnie dlaczego ja mam dawać mu reklamacje skoro stracił konto ze swojej przyczyny(znaczy z nie mojej, jako sprzedawcy)). 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Konto mu skradli, te które mu dałeś czy sprzedałeś?

oznacz moderatorów
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To się zdarza, odrzuć reklamacje jak masz czyste sumienie, opisz sprawę i już, możesz także w dyskusji że w ramach reklamacji otrzymał drugie konto.

oznacz moderatorów
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#

Czyli mogę odetchnąć z ulgą? 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@J-stanislawskii  Z tą ulgą to nie byłbym taki pewien.

Konto  najprawdopodobniej zabrał (nie ukradł)  ktoś taki, kto znał  dane tego konta, login, hasła itp...

Ja nie rzucam podejrzeń ale ???

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe.🤔

oznacz moderatorów
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#

Zabrać nie zabrałem, ukraść nie ukradłem. Ale osoba posiadająca mogła wchodzić w jakieś scamerskie stronki, które polują tylko na wejście na daną stronę i podanie loginu i hasła. 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@J-stanislawskii Zapytaj się od kiedy to kradzież jest "wadą wykryta podczas używania" > tzn. że jak mi ukradną po pół roku użytkowania przedmiot kupiony na Allegro to mogę zgłosić się do sprzedawcy o zwrot kasy? > to chyba jakaś paranoja???

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@J-stanislawskii Niech Cię zgłosi do najbliższego składu desek > darowizna konta nie ma nic wspólnego z Allegro ?> może pisać gdzie chce🤣

oznacz moderatorów
J-stanislawskii
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem je na allegro. A też byłem na wakacjach gdy ta osoba mnie zgłosiła i odpisałem na dyskusję jeden dzień za późno i nie wiem czym może to skutkować.

oznacz moderatorów