anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaję rzecz za ponad 500 zł a w zamówieniach jest paczka opłacona na ok 120 zł.

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Witam. Sprzedaje wideo domofon który wystawiłam za ponad 500 zł a kupujący z Czech zapłacił 689 CZK.  Nie mam informacji czy to są raty czy cokolwiek ale domyślam się, że o to chodzi. Tylko w takim przypadku ja powinnam dostać całą kwotę ? A raty są między kupującym a allegro? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  .

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jokerlonbard Podaj proszę numer zamówienia, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

672c4652-85be-11ef-8b51-35d1c0477846 

oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Mogę liczyć na jakąś odpowiedź?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sądzę że błąd w przeliczeniu, oby nie Twój, a taka możliwość istnieje: @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Na innych przesyłkach jest ok.. ale niestety na telefon od allegro mogę się dopiero spodziewać w piątek, a sprzedaż spada w dół. Bo w tym przypadku nie wyśle produktu dopóki nie dowiem się o co chodzi, a jak widać na odpowiedź nie wiem czy się doczekam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jokerlonbard W tej ofercie jest ustawiona cena 689.00 CZK. Czy samodzielnie ją podałaś podczas wystawiania czy korzystałaś z Przelicznika cen?

Najlepiej skontaktuj się z klientem, żeby wyjaśnić sprawę i zaproponować rozwiązanie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Przedmiot wystawiony był za  579 zł , zawsze korzystam  z przelicznika cen.

oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

To  jest ta aukcjaTo jest ta aukcja

oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Niestety nie  jestem w stanie porozumieć się  z osobą kupującą. I dlaczego to ja mam się kontaktować skoro to wina allegro?  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jokerlonbard Zrzut przedstawia widok oferty na allegro.pl. Na allegro.cz wygląda to tak:

nat_not_0-1728470639471.png

Kontakt z klientem jest konieczny po Twojej stronie, ponieważ oczekuje on na realizację zamówienia. Jeśli w tej cenie nie będzie to możliwe, musisz go o tym poinformować.

Rozumiem, że korzystasz z naszego narzędzia do przeliczania cen? Przesłałam tę ofertę do sprawdzenia w zespole technicznym. Wrócę tutaj z informacjami, kiedy dostanę odpowiedź co jest przyczyną zgłaszanego przez Ciebie problemu.

 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not @Jokerlonbard jakiś czas temu był podobny przypadek 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

A było jakieś rozwiązanie? 

oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Tak korzystam z waszego przelicznika cen. W takim razie proszę o wykluczenie tej przesyłki z jakości sprzedaży, ponieważ paczka nie zostanie wysłana dopóki nie dostane z działu technicznego informacji.

oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Ja widzę co widnieje na allegro CZK ale to nie po mojej stronie wina tylko wychodzi na to, że wina stoi po waszym przeliczniku cen

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Sprawdź inne swoje oferty na rynkach zagranicznych, żeby nie brać kredytu na adwokatów.

Systemy Allegro zaczynają żyć własnym życiem.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię. To jest paranoja

oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

Witam. I są jakieś informację w mojej sprawie? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Jokerlonbard otrzymałam informację, że masz wpięte reguły tylko na allegro-sk i allegro-hu. Cena na allegro-pl i allegro-cz została ustawiona 26.10.2023 z formularza wystawiania ofert.

Tego dnia oferta została utworzona. Skorzystałeś prawdopodobnie z „Wystaw podobną” i cena została skopiowana z jakiejś innej oferty. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Jokerlonbard
#8 Zapaleniec#

1."prawdopodobnie" a jeżeli nie jest błąd po mojej stronie? Co mam zrobić w tej sytuacji? Poprosiłam kupującego o anulowanie zakupu ale niestety nie odpisuje mi nic. 

2. Można wykluczyć tą ofertę z jakości sprzedaży?

 

oznacz moderatorów