anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedana oferta powinna się zakończyć, jednak wystawiła się ponownie i zrobił się problem.

mlmedia
#7 Wielbiciel#

Dotyczy oferty nr 15239111636 wystawionej pierwotnie w ilości 1szt, z zaznaczoną opcją "do wyczerpania przedmiotów". Produkt się sprzedał, został wysłany. Nie zauważyłem, że na liście ofert pozostał dalej jako aktywny, dostępny dla klienta do kupienia. Wczoraj wieczorem zakupiła go klientka, Dzisiaj chcąc wysłać zorientowałem się, że nie mam go w magazynie. Ale co dziwniejsze to to, że oferta dalej stała jako niezakończona, jako aktywna. Zakończyłem ręcznie. Skontaktowałem się z klientką, zwróciłem pieniążki, wystąpiłem o zwrot prowizji, której do tej pory nie otrzymałem. Teraz zastanawiam się czy to jednostkowy błąd, czy takich kwiatków więcej wyrosło na moich ofertach.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Na koncie firmowym to błąd, na prywatnym to złośliwość allegro. Próbują w ten sposób wymusić zmianę na firmowe. A zmienić nie można, bo 5 dostaw w tym przymusowy one w małej miejscowości równa się zgon... Dopóki klienci nie zaczną im się burzyć to będą mieć w tym względzie kłopoty sprzedawców gdzieś. Oni tylko kupujących słuchają czasem...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz odwołanie.

oznacz moderatorów

mlmedia
#7 Wielbiciel#

O co chodzi z tym odwołaniem?

oznacz moderatorów

mlmedia
#7 Wielbiciel#

Proszę o odpowiedź moderatora, jak to możliwe, że aukcja z oznaczeniem ""do wyczerpania przedmiotów" zachowuje się tak jakby była oznaczona "po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełną liczbą sztuk".

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mlmedia W tej ofercie sprzedały się 3 z 4 dostępnych sztuk. Oferta była aktywna, bo pozostawała jedna dostępna sztuka. Sprawdź to proszę ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mlmedia
#7 Wielbiciel#

Ten model został wystawiony w liczbie czterech sztuk, ale jako trzy odrębne aukcje, bo trzy różne rozmiary. Ten z oferty 15239111636 rozm 75D był wystawiony jako jedna sztuka z opcją "do wyczerpania przedmiotów" (nigdy z inną opcją nie wystawiałem). Ten pojedynczy rozmiar sprzedał się 2 mar 2024, klient dokonał zwrotu i wznowiłem ofertę. 13 mar 2024 sprzedał się ponownie. Prawdopodobnie wtedy coś się zepsuło, że oferta nie zakończyła się, pozostała jako aktywna i wczoraj kolejna klientka zakupiła jedną z jednej dostępnej sztuki, a mimo to oferta dalej pozostała jako aktywna jedna sztuka...Martwi mnie to, że takich błędów może być więcej. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

oznacz moderatorów